15 хвилин ґеймплею VAMPYR

Цьогорічний Gamescom продовжує тішити ґеймерів усього світу новою інформацією та ґеймплеями. Цього разу до вашої уваги представлено цілих 15 хвилин ігроладу забавки про вампірів, моральний вибір та лікарські будні післявоєнного періоду.

VAMPYR – рольова забавка з елементами екшену від творців неповторних Life is Strange та Remember Me. Новий “похмурий” формат рольової гри  – це щось новеньке як для гравців усього світу, так і для самих розробників, тому чимало людей хвилюється про те, чи не розчарують DONTNOD Entertainment усіх зацікавлених.

xsc

У грі ви будете діяти від імені Джонатана Ріда – високопоставленого хірурга, ветерана війни та… Вампіра. Рід впроваджує нові методи переливання крові, рятує життя людей, загалом – живе як звичайна людина, але одного разу прокидається у могилі та розуміє, що життя вже ніколи не буде як раніше. Ще й до цього, він зовсім не пам’ятає, як його вбили та перетворили.

Головний герой буде продовжувати рятувати людські життя, проте це вже не так легко, враховуючи, що тепер йому потрібна кров тих самих людей для нормального функціонування. Так Рід потрапляє у жорстоку реальність, де працює правило – “вбий або помри”.

Розробники обіцяють гравцям відкритий світ та можливість бути жорстоким поганцем (хоча, як вони самі зазначили, “правильних” виборів у грі не буде). Смерті персонажів будуть впливати на сюжет та події VAMPYR.

Але це, поки що, лише слова. Гру варто очікувати десь у 2017 році для PC, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Vampyr — Перші враження

Vampyr

Розробники VAMPYR опублікували системні вимоги гри

Vampyr

PlayNews #303.5 — Fortnite, Steam UAH, Battlerite…

Fortnite: Battle Royale

10 найочікуваніших ігор 2017

Нові ґеймплейні відео Dishonored 2

Сюжетний трейлер Watch Dogs 2 та багато ґеймплею

16 хвилин ґеймплею Mafia III

Нова забавка Hot Lava від розробників Don’t Starve

Популярне