Шерлок проти Ктулху: дивіться свіже ігроладне відео Sherlock Holmes: The Awakened

Українська студія Frogwares от уже другий десяток років продовжує тішити гравців іграми про Шерлока Голмса. Успішний кікстартер дав поштовх студії вести розробку ремейка гри 2002 року Sherlock Holmes: The Awakened на сучасному рушії Unreal Engine 4. У цій грі Шерлок та Ватсон розслідують справи, пов’язані з культом фанатиків Ктулху та іншими елементами химерної міфології Г.Ф. Лавкрафта. .

Ремейк має похмуріший стиль, порівняно із сонячною Кордоною з Sherlock Holmes: Chapter One (наш огляд). Ґеймплейний уривок розповідає про психіатричну науково-дослідницьку установу, де пацієнтів утримують силоміць. Голмс і Вотсон під прикриттям проникають туди, щоби з’ясувати таємниці цього місця.

Гра матиме українську текстову локалізацію, покращені ґеймплейні механіки, перезаписане озвучення й удосконалену графіку на рівні минулої частини серії.

Frogwares також поділилася в своєму твіттері результатами анонімного опитування своїх співробітників про те, скільки пожертв вони роблять під час війни в Україні. Серед них 83,7%донатили на ЗСУ, а 16,3% – на гуманітарну допомогу. 32,6% команди робить це щомісяця, а інші 30,2% – щотижня. Середня кількість витрат співробітників на благодійність становить 3100$.

Поєднання світів Артура Конана Дойла й Говарда Лавкрафта поки не має точної дати релізу, але ви можете додати Sherlock Holmes: The Awakened до бажаного в Steam, GOG, Playstation Store, а також згодом з’явиться сторінки для Nintendo Store й магазину Xbox.

Читайте також

Ктулху повертається — анонсовано українську локалізацію настільної гри Cthulhu: Death May Die

Ктулху: Смерть Може Померти

Як придбати Game Pass на ПК в Україні офіційно? (березень 2023 року)

Як придбати Game Pass на ПК в Україні? (2023)

PC Game Pass запрацював в українському регіоні!

Xbox Game Pass

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Купуй мальописи й донать на ЗСУ: Molfar Comics збирають кошти на прилади нічного бачення

Демократична сокира

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Благодійний стрім-маратон приурочений до Дня ЗСУ

6 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: