Шерлок проти Ктулху: дивіться свіже ігроладне відео Sherlock Holmes: The Awakened

Українська студія Frogwares от уже другий десяток років продовжує тішити гравців іграми про Шерлока Голмса. Успішний кікстартер дав поштовх студії вести розробку ремейка гри 2002 року Sherlock Holmes: The Awakened на сучасному рушії Unreal Engine 4. У цій грі Шерлок та Ватсон розслідують справи, пов’язані з культом фанатиків Ктулху та іншими елементами химерної міфології Г.Ф. Лавкрафта. .

Ремейк має похмуріший стиль, порівняно із сонячною Кордоною з Sherlock Holmes: Chapter One (наш огляд). Ґеймплейний уривок розповідає про психіатричну науково-дослідницьку установу, де пацієнтів утримують силоміць. Голмс і Вотсон під прикриттям проникають туди, щоби з’ясувати таємниці цього місця.

Гра матиме українську текстову локалізацію, покращені ґеймплейні механіки, перезаписане озвучення й удосконалену графіку на рівні минулої частини серії.

Frogwares також поділилася в своєму твіттері результатами анонімного опитування своїх співробітників про те, скільки пожертв вони роблять під час війни в Україні. Серед них 83,7%донатили на ЗСУ, а 16,3% – на гуманітарну допомогу. 32,6% команди робить це щомісяця, а інші 30,2% – щотижня. Середня кількість витрат співробітників на благодійність становить 3100$.

Поєднання світів Артура Конана Дойла й Говарда Лавкрафта поки не має точної дати релізу, але ви можете додати Sherlock Holmes: The Awakened до бажаного в Steam, GOG, Playstation Store, а також згодом з’явиться сторінки для Nintendo Store й магазину Xbox.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

Capcom вибачилася за технічні недопрацювання в Dragon’s Dogma 2

Dragon's Dogma 2

[ОНОВЛЕНО] Death from Above, гра про українського оператора дрона, отримала російську локалізацію

p.ua.death from above

«Ми будуємо Україну» у Minecraft. Відбувся благодійний стрім від Sweden for UNHCR

p.ua.we build ukraine

Благодійний турнір Dota With Ukraine запрошує на реєстрацію

Muerta Dota 2

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam