2–4 грудня в Києві відбудеться Games Gathering

rsz_1Снимок_экрана_от_2016-10-07_12-54-402–4 грудня в київському готелі «Русь» відбудеться найбільша конференція розробників ігор в Україні Games Gathering 2016.

Цього року захід триватиме три дні, починаючи з пʼятниці — бізнес-дня, протягом якого керівники ігрових студій читатимуть лекції про особливості ведення бізнесу в сфері ігрової індустрії, а інді-розробники зможуть представити свої проекти інвесторам і видавництвам.

Протягом трьох днів ви прослухаєте 32 лекції, що охоплять головні напрямки індустрії: ігровий дизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинґ, VFX, VR, QA тощо. Лекції відрізнятимуться рівнем: від викладання для новачків ігрової розробки до виступів для досвідчених фахівців.

Усі лектори мають великий досвід у сфері розробки ігор, вони брали участь у створенні успішних проектів у відомих компаніях, зокрема Wargaming, Epic Games, Crytek, Ubisoft, 4A Games, Red Beat, ERS Games Studio тощо.

Новинкою конференції стане Indie Blast. Організатори заходу нададуть інді-студіям безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Родзинкою конференції стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам Games Gathering 2015. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом організатори очікують побачити на конференції щонайменше 800 учасників із понад 130 українських і закордонних компаній.

Читайте також

Враження від Games Gathering 2017

Games Gethering 2017

Games Gathering — свято для ґеймерів

Games Gathering 2017

Конференція Games Gathering подвоює потужність!

Games Gathering 2016

Конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 скликає гостей

Репортаж з конференції розробників Games Gathering

Games Gathering — наймасштабніша в Україні конференція ігроробів

Усе, що ви бажали знати (або майже усе) у новому трейлері Sea of Thieves

Sea of Thieves

Shadow of The Tomb Raider представлять сьогодні. Дата виходу уже з’явилася у мережі

Популярне