2–4 грудня в Києві відбудеться Games Gathering

rsz_1Снимок_экрана_от_2016-10-07_12-54-402–4 грудня в київському готелі «Русь» відбудеться найбільша конференція розробників ігор в Україні Games Gathering 2016.

Цього року захід триватиме три дні, починаючи з пʼятниці — бізнес-дня, протягом якого керівники ігрових студій читатимуть лекції про особливості ведення бізнесу в сфері ігрової індустрії, а інді-розробники зможуть представити свої проекти інвесторам і видавництвам.

Протягом трьох днів ви прослухаєте 32 лекції, що охоплять головні напрямки індустрії: ігровий дизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинґ, VFX, VR, QA тощо. Лекції відрізнятимуться рівнем: від викладання для новачків ігрової розробки до виступів для досвідчених фахівців.

Усі лектори мають великий досвід у сфері розробки ігор, вони брали участь у створенні успішних проектів у відомих компаніях, зокрема Wargaming, Epic Games, Crytek, Ubisoft, 4A Games, Red Beat, ERS Games Studio тощо.

Новинкою конференції стане Indie Blast. Організатори заходу нададуть інді-студіям безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Родзинкою конференції стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам Games Gathering 2015. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом організатори очікують побачити на конференції щонайменше 800 учасників із понад 130 українських і закордонних компаній.

Читайте також

Містична локація: визначено переможницю арт-челенджу від AB Games, Wacom та Games Gathering

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Games Gathering

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Як пройшла конференція Games Gathering Odesa 2020

Пакуйте валізи і мерщій на Games Gathering в Одесу

Games Gathering Conference 2020 Odessa

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: