2–4 грудня в Києві відбудеться Games Gathering

rsz_1Снимок_экрана_от_2016-10-07_12-54-402–4 грудня в київському готелі «Русь» відбудеться найбільша конференція розробників ігор в Україні Games Gathering 2016.

Цього року захід триватиме три дні, починаючи з пʼятниці — бізнес-дня, протягом якого керівники ігрових студій читатимуть лекції про особливості ведення бізнесу в сфері ігрової індустрії, а інді-розробники зможуть представити свої проекти інвесторам і видавництвам.

Протягом трьох днів ви прослухаєте 32 лекції, що охоплять головні напрямки індустрії: ігровий дизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинґ, VFX, VR, QA тощо. Лекції відрізнятимуться рівнем: від викладання для новачків ігрової розробки до виступів для досвідчених фахівців.

Усі лектори мають великий досвід у сфері розробки ігор, вони брали участь у створенні успішних проектів у відомих компаніях, зокрема Wargaming, Epic Games, Crytek, Ubisoft, 4A Games, Red Beat, ERS Games Studio тощо.

Новинкою конференції стане Indie Blast. Організатори заходу нададуть інді-студіям безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Родзинкою конференції стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам Games Gathering 2015. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом організатори очікують побачити на конференції щонайменше 800 учасників із понад 130 українських і закордонних компаній.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та долю Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та доля Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

Найбільша війна дронів і чому Україна повинна перемогти у ній: інтерв’ю з Марією Берлінською

Найбільша війна дронів і чому Україна повинна перемогти у ній: інтерв'ю з Марією Берлінською

Триває реєстрація на Games Gathering 2024 Lviv

p.ua.gg lviv 2024

Puzzles for Clef — як народжувалася найочікуваніша українська інді-гра?

Puzzles for Clef

Випробування війною, благодійність і пошук нових ідей: інтерв’ю з Мариною Міркіною (G5 Games)

Мариною Міркіною / G5 Games

Підполковник ДСНС створив унікальну освітню гру (Games Gathering 2023)

Підполковник ДСНС створив унікальну освітню гру (Games Gathering 2023)

Андрій Рабощук на Games Gathering 2023: Про локалізацію, транслітерацію й адаптацію

Андрій Рабощук на Games Gathering 2023

Українські розробники вперше матимуть окремий павільйон на Gamescom

1gamescom 2023

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: