20 років Diablo — Blizzard роздає подарунки

31 грудня славетній серії Diablo виповниться двадцять рочків. На честь річниці Blizzard запускає внутрішньоігрові події, та й не лише в Diablo III, але й у World of Warcraft, Heroes of the Storm, Hearthstone, Overwatch і StarCraft II.

Diablo III зустріне фанів подією «Падіння Тристрама», що поверне гравцям шістнадцять оригінальних рівнів Diablo I, а Overwatch — набором графіті, що представлять класи Diablo III, а також позначку в стилі Повелителя Жаху.

Щодо Heroes of the Storm, то тут зʼявляться портрет в стилі Diablo та нова динамічна бійка на унікальному полі бою. Щодо Hearthstone — незнайомець в каптурі з нещадною колодою в руках.

StarCraft II дозволить змусити Повелителя Жаху попрацювати на вас: гра отримає портрет для робітника в стилі гри-іменинниці, а розробники World of Warcraft впустять мешканців Санктуарію в Азерот.

Diablo (від ісп. diabloдиявол) — перша частина популярної серії ігор Diablo від компанії Blizzard Entertainment. Як і попередні твори компанії, Diablo стала важливою віхою в історії компʼютерних ігор загалом та рольових зокрема.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Популярне