2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

ICO Partners проаналізувала краудфандингові дані за 2019 рік для ігрового сектору. Усього на успішні проєкти було переказано 208,3 млн доларів. У 2018 році сума складала 192,6 млн доларів, а у 2017 році — 163,5 млн доларів.

Успішно завершеними стали 3731 кампаній, але 3312 проєкти, на жаль, не змогли досягти поставленої мети. І це вперше, коли вдалих спроб було більше, ніж невдалих.

Проте не варто забувати, що переважна більшість вдалих кампаній на стороні не відеоігор, а настільних. Саме на них (2712) було спрямовано 176 млн доларів. У той час як 380 вдалих відеоігор отримали трохи більше 16 млн доларів.

Успішними були 67 % з кампаній у категорії настільних ігор. Рекордсменом стала Etherfields, настільна гра вроцлавської студії Awaken Realms. Творцям вдалось зібрати близько 5 млн доларів, а реліз проєкта має відбутись уже в березні.

Що стосується відеоігор, то жоден із заявлених проєктів не зміг перевершити успіх еротичного бойовика Subverse. Гра зібрала більше 2 млн доларів, що гарантувало їй місце серед найуспішніших в історії Kickstarter.

Читайте також

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Популярне