25% працівників Ubisoft зіштовхувалися з порушеннями на роботі

Останнім часом у індустрії виринає ціла купа скандалів, пов’язаних із домаганнями, приниженнями з боку керівництва, токсичним середовищем та іншими порушеннями. Ubisoft  теж опинилася у центрі багатьох таких викриттів, та компанія однією з перших відкрито почала карати винних, незалежно від їхнього статусу в компанії.

Генеральний директор компанії, Ів Ґіймо, тоді ж пообіцяв провести відповідне розслідування в межах компанії з метою виявити замовчані порушення та поліпшити надалі умови праці в Ubisoft. Результати цього дослідження пан Ґіймо нещодавно оприлюднив у відкритому листі до своїх працівників. Усього було взято 100 інтерв’ю, опитано 40 фокус-груп та отримано близько 14 тисяч відповідей від працівників.

У ході розслідування стало відомо, що приблизно 25% робітників Ubisoft самі зіштовхувалися з порушеннями на роботі за останні 2 роки або ставали свідками таких ситуацій. А з тих, хто звертався зі скаргами до керівництва, лише 66% отримали допомогу. Жінки на 30% частіше ставали жертвами подібних ситуацій , ніж чоловіки, а особи нетрадиційної орієнтації — на 43%.

Після цього Ів Ґіймо пообіцяв, що буде вжито цілий перелік заходів, щоби запобігти подібним проблемам у майбутньому. Зокрема менеджери у різних місцях тепер будуть відповідальні за підтримку хороших умов праці та матимуть більше повноважень. Окрім цього, в офісах Ubisoft введуть різні тренінги, які також сприятимуть атмосфери на робочому місці. А ще у Ubisoft вирішили змінити голову HR-відділу канадського офісу, яка, як виявилося, покривала своїх “статусних” колег.

Читайте також

Uplay змінює назву, де тільки можна

Дорелізний стрім Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Стрім Immortals Fenyx Rising Demo

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

А от і системні вимоги Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Cистемні вимоги Watch Dogs: Legion трохи знизили

Watch Dogs: Legion