25% працівників Ubisoft зіштовхувалися з порушеннями на роботі

Останнім часом у індустрії виринає ціла купа скандалів, пов’язаних із домаганнями, приниженнями з боку керівництва, токсичним середовищем та іншими порушеннями. Ubisoft  теж опинилася у центрі багатьох таких викриттів, та компанія однією з перших відкрито почала карати винних, незалежно від їхнього статусу в компанії.

Генеральний директор компанії, Ів Ґіймо, тоді ж пообіцяв провести відповідне розслідування в межах компанії з метою виявити замовчані порушення та поліпшити надалі умови праці в Ubisoft. Результати цього дослідження пан Ґіймо нещодавно оприлюднив у відкритому листі до своїх працівників. Усього було взято 100 інтерв’ю, опитано 40 фокус-груп та отримано близько 14 тисяч відповідей від працівників.

У ході розслідування стало відомо, що приблизно 25% робітників Ubisoft самі зіштовхувалися з порушеннями на роботі за останні 2 роки або ставали свідками таких ситуацій. А з тих, хто звертався зі скаргами до керівництва, лише 66% отримали допомогу. Жінки на 30% частіше ставали жертвами подібних ситуацій , ніж чоловіки, а особи нетрадиційної орієнтації — на 43%.

Після цього Ів Ґіймо пообіцяв, що буде вжито цілий перелік заходів, щоби запобігти подібним проблемам у майбутньому. Зокрема менеджери у різних місцях тепер будуть відповідальні за підтримку хороших умов праці та матимуть більше повноважень. Окрім цього, в офісах Ubisoft введуть різні тренінги, які також сприятимуть атмосфери на робочому місці. А ще у Ubisoft вирішили змінити голову HR-відділу канадського офісу, яка, як виявилося, покривала своїх “статусних” колег.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

«Більш похмура та лінійна» — Свіжі деталі Assassin’s Creed Hexe

assassin’s creed hexe

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant