25% працівників Ubisoft зіштовхувалися з порушеннями на роботі

Останнім часом у індустрії виринає ціла купа скандалів, пов’язаних із домаганнями, приниженнями з боку керівництва, токсичним середовищем та іншими порушеннями. Ubisoft  теж опинилася у центрі багатьох таких викриттів, та компанія однією з перших відкрито почала карати винних, незалежно від їхнього статусу в компанії.

Генеральний директор компанії, Ів Ґіймо, тоді ж пообіцяв провести відповідне розслідування в межах компанії з метою виявити замовчані порушення та поліпшити надалі умови праці в Ubisoft. Результати цього дослідження пан Ґіймо нещодавно оприлюднив у відкритому листі до своїх працівників. Усього було взято 100 інтерв’ю, опитано 40 фокус-груп та отримано близько 14 тисяч відповідей від працівників.

У ході розслідування стало відомо, що приблизно 25% робітників Ubisoft самі зіштовхувалися з порушеннями на роботі за останні 2 роки або ставали свідками таких ситуацій. А з тих, хто звертався зі скаргами до керівництва, лише 66% отримали допомогу. Жінки на 30% частіше ставали жертвами подібних ситуацій , ніж чоловіки, а особи нетрадиційної орієнтації — на 43%.

Після цього Ів Ґіймо пообіцяв, що буде вжито цілий перелік заходів, щоби запобігти подібним проблемам у майбутньому. Зокрема менеджери у різних місцях тепер будуть відповідальні за підтримку хороших умов праці та матимуть більше повноважень. Окрім цього, в офісах Ubisoft введуть різні тренінги, які також сприятимуть атмосфери на робочому місці. А ще у Ubisoft вирішили змінити голову HR-відділу канадського офісу, яка, як виявилося, покривала своїх “статусних” колег.

Читайте також

Ubisoft підтримала жінок та ЛГБТК-спільноту

ubisoft lgbt

Assassin’s Creed Valhalla зіграє у Hades в рамках другого року безкоштовних оновлень

assassin's creed valhalla

Вихід ремейку Prince of Persia: The Sands of Time відкладено. Знову

prince of persia remake

Окремої презентації від Ubisoft цього червня не буде

Ubisoft

Стрім Roller Champions та Switch Sports

Roller Champions

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: