250 000 000 $ у смітник: Amazon закриє провальний шутер Crucible

Шутер Crucible від Amazon зміг переплюнути Anthem у своїй провальності. Дивіться самі: спершу посіпаки Джефа Безоса вирішили вбухати 250 млн. доларів (!!!) у максимально стандартний PvP шутер з неповторними героями. Потім йому влаштували наближену до нуля рекламну кампанію, і сяк-так про Crucible почали говорити лише за кілька тижнів до виходу. У день релізу гра ледь подолала планку в 10 000 одночасних гравців, але вже за тиждень набирала заледве тисячу. Розробники з невідомих причин були шоковані такими показниками, тож вони — увага! — повернули гру назад у закритий бета-тест. Типу щоби зібрати довкола себе маленьке коло найвідданіших шанувальників та переробити гру, відповідно до їхніх відгуків.

Та днями розробники дали зрозуміти, що Crucible не дадуть другого шансу. До гри додадуть останній пункт з переліку обіцяного вмісту, користувацькі матчі (але для чого? Туди вже навіть 10 людей на добу не заходить), а потім припинять роботу над грою. А 9 листопада розробники влаштують поминальний прощальний стрім, після чого назавжди вимкнуть сервери Crucible та перейдуть працювати над ММО The New World.

На щастя, усім бідолахам, які мали необережність придбати Crucible, Amazon поверне гроші як за гру, так і придбану косметику.

Але бляха, 250 мільйонів! Просто уявіть, що могли на ці гроші зробити б CDPR, Larian, Supergiant Games чи інші класні студії… #ЖУРБА

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Amazon розширить всесвіт «Хлопаків» новим серіалом від режисера «Синього Жука»

вітчизник

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike