250 000 000 $ у смітник: Amazon закриє провальний шутер Crucible

Шутер Crucible від Amazon зміг переплюнути Anthem у своїй провальності. Дивіться самі: спершу посіпаки Джефа Безоса вирішили вбухати 250 млн. доларів (!!!) у максимально стандартний PvP шутер з неповторними героями. Потім йому влаштували наближену до нуля рекламну кампанію, і сяк-так про Crucible почали говорити лише за кілька тижнів до виходу. У день релізу гра ледь подолала планку в 10 000 одночасних гравців, але вже за тиждень набирала заледве тисячу. Розробники з невідомих причин були шоковані такими показниками, тож вони — увага! — повернули гру назад у закритий бета-тест. Типу щоби зібрати довкола себе маленьке коло найвідданіших шанувальників та переробити гру, відповідно до їхніх відгуків.

Та днями розробники дали зрозуміти, що Crucible не дадуть другого шансу. До гри додадуть останній пункт з переліку обіцяного вмісту, користувацькі матчі (але для чого? Туди вже навіть 10 людей на добу не заходить), а потім припинять роботу над грою. А 9 листопада розробники влаштують поминальний прощальний стрім, після чого назавжди вимкнуть сервери Crucible та перейдуть працювати над ММО The New World.

На щастя, усім бідолахам, які мали необережність придбати Crucible, Amazon поверне гроші як за гру, так і придбану косметику.

Але бляха, 250 мільйонів! Просто уявіть, що могли на ці гроші зробити б CDPR, Larian, Supergiant Games чи інші класні студії… #ЖУРБА

Читайте також

Amazon анонсувала власний стрімінговий сервіс

Twitch Prime перейменували на Prime Gaming

PRIME GAMING

Як зміниться система луту в Anthem 2.0

anthem

У Amazon з’явилася PlayStation 5 та ігри для неї

Бажаєте бачити Netflix і Amazon українською? Час цьому посприяти!

Перезапуск Anthem ще не скоро побачить світ

Anthem

Видавництво Dark Horse випустить артбук Ghost of Tsushima у співпраці з розробниками гри

Ghost of Tsushima

BioWare підтвердила розробку Anthem 2.0

Anthem 2.0

Популярне