250 000 примірників за 66 годин — отак швидко розкуповують Frostpunk

Симулятор  вічно невдоволених британців у часи льодопокаліпсису Frostpunk продався накладом у чверть мільйона (це 250 000, якщо у вас погано з числівниками) примірників за неповних три дні. Для містобудівної стратегії такий показник — неабиякий успіх, тож розробники можуть зітхнути з полегшенням та зосередитися на створенні додаткового контенту, в появі якого вже точно нема ніяких сумнівів.

Наразі 11 Bit Studios працюють над виправленням баґів та балансують складність, враховуючи побажання гравців. А згодом Frostpunk чекають нові сценарії та цілком стандартний для жанру нескінченний режим/пісочницю — і це прекрасно, бо зараз гра має заледве 15 годин контенту з украй малою реграбельністю. Втім, слід визнати, що цих 15 годин дарують не менше нервів, захвату і задоволення, ніж значно м’ясистіші стратегії.

Хочеться, щоби темпи продажів Frostpunk якнайдовше не скидали обертів, бо гра однозначно варта уваги, часу та грошей як поціновувачів, так і новачків віртуального містобудування. І хоча огляд з’явиться у нас на сайті лише наступного тижня, можу наперед обмовитись, що “PlayUA рекомендує”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники This War of Mine та Frostpunk більше не даватимуть ключі Steam-кураторам

steam

У Frostpunk тривають безкоштовні вихідні

Epic Games Store роздає Frostpunk

Автори Frostpunk та This War of Mine влаштували розпродаж зі знижками до 90%

Frostpunk

Останнє доповнення для Frostpunk побачить світ 20 серпня

Frostpunk_-On-The-Edge-_-Release-Date-Official-Cinematic-Trailer-1-20-screenshot-1024x576

Заберіть порцію подарунків у GOG просто зараз

Frostpunk

Frostpunk з’явиться на смартфонах

Frostpunk

Шутер по Warhammer 40 000? Дайте два! — PlayNews #366

Elite Dangerous