Нові подробиці і трейлер The Pillars of the Earth

Відносно молода компанія-видавець Daedalic Entertainment продовжує тішити нас новими пригодами, які цінні не стільки ігроладно, скільки художньо. Новою причиною згадати це став ґеймплейний трейлер The Pillars of the Earth, яка базується на однойменній книзі Кена Фоллета. Разом з тим стали відомі нові подробиці гри.

Події гри відбуваються у середньовічній Англії, вигаданому місті Кінґбрідж. The Pillars of the Earth розповість про період з 1123 по 1173 роки: час жорстоких конфліктів між дворянством, духівництвом і простими людьми, які страждають від непомірної праці та голоду. Філіп, молодий настоятель міста живе мрією звести розкішний собор. Разом зі своїм пасинком Джеком і дочкою місцевого графа на ім’я Елейн йому доведеться перейти через страх і відчай, інтриги і романи лондонського життя 12-го століття.

Над розробкою гри наглядає Bastei Lübbe AG, видавнича компанія книг письменника Кена Фоллета, тож за цікаву та глибоку історію можна не хвилюватися. Випустити ігрову адаптацію «Стовпів Землі» планують у 2017 році, — тоді ж у світ має вийти нова книга Фоллета, дія якої теж відбуватиметься у Кенґбріджі.

«Стовпи Землі» — історичний роман валлійського письменника Кена Фоллета, опублікований у 1989 році. Події книги відбуваються за часів напружених конфліктів між духовенством, дворянством і простими людьми. Останніх тут використовують і залишають голодувати.

Читайте також

Вийшов релізний трейлер Silence

Daedalic анонсувала Daedalic Gigantic Bundle — величезний пакунок з пригодами

Комедійна стратегія Valhalla Hills вийшла у дочасний доступ

Кінематографічний трейлер казкової Silence: The Whispered World 2

Епізодичний жахастик Decay — The Mare вийшов у Steam

Квест Silence: The Whispered World 2 вийде також для PS4

Розробники Deponia роблять гру за мотивами “Стовпів землі”

The Elder Scrolls в п’яти томах

Популярне