Нові подробиці і трейлер The Pillars of the Earth

Відносно молода компанія-видавець Daedalic Entertainment продовжує тішити нас новими пригодами, які цінні не стільки ігроладно, скільки художньо. Новою причиною згадати це став ґеймплейний трейлер The Pillars of the Earth, яка базується на однойменній книзі Кена Фоллета. Разом з тим стали відомі нові подробиці гри.

Події гри відбуваються у середньовічній Англії, вигаданому місті Кінґбрідж. The Pillars of the Earth розповість про період з 1123 по 1173 роки: час жорстоких конфліктів між дворянством, духівництвом і простими людьми, які страждають від непомірної праці та голоду. Філіп, молодий настоятель міста живе мрією звести розкішний собор. Разом зі своїм пасинком Джеком і дочкою місцевого графа на ім’я Елейн йому доведеться перейти через страх і відчай, інтриги і романи лондонського життя 12-го століття.

Над розробкою гри наглядає Bastei Lübbe AG, видавнича компанія книг письменника Кена Фоллета, тож за цікаву та глибоку історію можна не хвилюватися. Випустити ігрову адаптацію «Стовпів Землі» планують у 2017 році, — тоді ж у світ має вийти нова книга Фоллета, дія якої теж відбуватиметься у Кенґбріджі.

«Стовпи Землі» — історичний роман валлійського письменника Кена Фоллета, опублікований у 1989 році. Події книги відбуваються за часів напружених конфліктів між духовенством, дворянством і простими людьми. Останніх тут використовують і залишають голодувати.

Читайте також

Не знаєте, що почитати? Видавництво ArtHuss має для вас кілька безкоштовних пропозицій

Arthuss

The Lord of the Rings: Gollum вийде у вересні, але не на Switch

The Lord of the Rings: Gollum

Книжковий фестиваль VinBookFest 2022 все ж відбудеться у Вінниці

Всесвітній день книги і авторського права 2022: Чому він на часі для України

VinBookFest 2021: Чим вразила книжкова оаза посеред Вінниці?

Отримайте безліч ігор Daedalic Entertainment всього за 13$ у новому наборі Humble Bundle

The Lord of the Rings: Gollum відклали на наступний рік

The Lord of the Rings Gollum

Humble Bundle запустили у продаж набір з іграми Daedalic Entertainment

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: