Зона51 роздає подарунки

Низка акцій пронеслася полицями магазину професійного ґеймерського спорядження Зона51.  Цілих чотири спеціальних пропозиції чекають на віртуозів та всіх бажаючих придбати топові ґаджети за низькими цінами.

news_img_prices

Почнемо з вже традиційної знижки на обрані товари. До кінця січня ви маєте можливість придбати гарнітури Razer Adaro Stereo та SteelSeries 9H Dolby Technology, мишки Razer Naga Expert MMO 2014, Tesoro Gandiva H1L (TS-H1L) та SteelSeries Rival Dota 2 Edition і клавіатуру Tesoro Durandal eSport Edition Red/Black Switches за винятково низькими цінами. Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці акції.

news_img_rounded_bw

Справжнім любителям механіки присвячується наступний конкурс, де кожен покупець найкращої механічної клавіатури Razer Blackwidow Ultimate 2014 отримає в подарунок фірмовий реглан від фірми Razor.

news_img_pads

Купивши ігровий маніпулятор SteelSeries Rival Ви гарантовано отримаєте в подарунок ґеймерський коврик для миші SteelSeries Qck Gaming, а з придбанням Razer DeathAdder World of Tanks в якості подарунку надійде Razer Goliathus World of Tanks Edition.

news_img_steel

З покупкою ігрової гарнітури SteelSeries 5H v3 ви отримаєте в подарунок фірмову шапку SteelSeries Striped Beanie, що зігріє в холодну пору року.

За цими та іншими акціями слідкуйте на офіційному сайті крамниці.

 

Читайте також

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

PlayNews #256 — PlayStation, Battlefield 1…

PlayNews #255 — Gamescom 2016

PlayNews #254 — Quantum Break, Pokémon Uranium…

PlayNews #253 — QuakeCon, Overwatch, No Man’s Sky…

Новий конкурс від Зона51, приурочений до The International 2016

PlayNews #252 — Quake Champions, Batman…

PlayNews #251 — Pokémon Go, «Козаки 3», Metro…

Популярне