Що відомо про гру із тизера Mafia III?

Після кількох років чуток, компанія 2K Games нарешті офіційно підтвердила розробку Mafia III. Запам’ятайте, занотуйте, викарбуйте собі десь позначку на 5 серпня 15:00 — тоді відбудеться світова прем’єра трейлеру нової Mafia.

А поки що, в цих нестерпних днях чекання, можемо аналізувати першу офіційну картинку, надану розробниками через Twitter:

CLACAzNWoAAJV-I

Зображені тут автомобілі та загальний антураж дають нам підстави думати, що події наступної частини серії перенесуться десь у 70-ті роки. Серед героїв картинки важко впізнати когось знайомого. Тут ми бачимо трьох стоячих ґанстерів і дівчину із зачіскою в стилі афро. Уся ця четвірка мало схожа на авторитетних мафіозі, чому відповідає їхній одяг. А от чоловік на колінах одягнутий у костюмі, — він цілком може належати до однієї з сицилійських сімей. Чи значить це, що цього разу ми перейдемо на іншу сторону організованого злочинного світу Америки минулого століття? Можна тільки гадати.

Точно відомо лиш те, що розробники обіцяють нам цікавий сюжет, достовірне та уважне до деталей місто, а також музику та моду, які повністю відображають дух того часу.

Окрім трейлера, який покажуть у наступну середу на Gamescom, розробники проведуть закриту презентацію гри.

Які ваші прогнози стосовно Mafia III? Поділіться у коментарях!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Розпочалася реєстрація на KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

10

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива