Що відомо про гру із тизера Mafia III?

Після кількох років чуток, компанія 2K Games нарешті офіційно підтвердила розробку Mafia III. Запам’ятайте, занотуйте, викарбуйте собі десь позначку на 5 серпня 15:00 — тоді відбудеться світова прем’єра трейлеру нової Mafia.

А поки що, в цих нестерпних днях чекання, можемо аналізувати першу офіційну картинку, надану розробниками через Twitter:

CLACAzNWoAAJV-I

Зображені тут автомобілі та загальний антураж дають нам підстави думати, що події наступної частини серії перенесуться десь у 70-ті роки. Серед героїв картинки важко впізнати когось знайомого. Тут ми бачимо трьох стоячих ґанстерів і дівчину із зачіскою в стилі афро. Уся ця четвірка мало схожа на авторитетних мафіозі, чому відповідає їхній одяг. А от чоловік на колінах одягнутий у костюмі, — він цілком може належати до однієї з сицилійських сімей. Чи значить це, що цього разу ми перейдемо на іншу сторону організованого злочинного світу Америки минулого століття? Можна тільки гадати.

Точно відомо лиш те, що розробники обіцяють нам цікавий сюжет, достовірне та уважне до деталей місто, а також музику та моду, які повністю відображають дух того часу.

Окрім трейлера, який покажуть у наступну середу на Gamescom, розробники проведуть закриту презентацію гри.

Які ваші прогнози стосовно Mafia III? Поділіться у коментарях!

Читайте також

Огляд NBA 2K19

NBA 2K19

Розробники Mafia III помітно скоротили штат працівників

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

PlayNews #271 — Overwatch, The Darkest Dungeon…

Обираємо ігровий момент року | PUGA 2016

Обираємо героя року | PUGA 2016

Обираємо історію року | PUGA 2016

Популярне