2K відреагували на скарги на рекламу у NBA 2K21

Не так давно у симуляторі NBA 2K21 (наш огляд) з’явилася реклама під час завантажень, яку неможливо пропустити. Звісно ж, гравцям це зовсім не до вподоби, і вони почали скаржитися. Ігротворці з 2K відреагували на потік негативної критики і офіційно заявили, що виправлять ситуацію. Щоправда, не уточнили як саме.

Компанія у своєму зверненні наголосила на тому факті, що реклама у грі з’явилася вже давно. Але на досвід гравців негативно вплинули саме нещодавні ролики, які не пропускаються. Видавець усвідомив, що подібна реклама не повинна показуватися перед початком гри, і виправить це у майбутньому.

Незважаючи на готовність розробників виправити ситуацію, фанати відреагували на це також не дуже позитивно. Деякі пишуть, що автори серії NBA почули гравців вперше за довгі 6 років.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Продовження Tales from the Borderlands вийде в жовтні

Tales from the Borderlands

WWE 2K 17-20 зникли із цифрових крамниць

WWE 2K22

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

Xbox Game Pass поповнять низкою спортивних симуляторів

madden nfl 21

Фінальний кидок під кінець покоління. Огляд NBA 2K21

NBA 2K21

Набридлива реклама тепер є навіть у NBA 2K21

nba 2k21

Стрім NBA 2K21

NBA 2K21

Перевидання Mafia II отримало віковий рейтинг у Кореї

Mafia II