Amazon представила ігровий рушій власної розробки

lumberyard-amazon-web-services-832x333

Умільці з Amazon представили на розсуд спільноти ігровий рушій власної розробки, котрий дозволить створювати 3D-ігри для консолей нового покоління та персональних комп’ютерів. Нова технологія під назвою Lumberyard побудована  на базі відомого всьому світу CryEngine, буде розповсюджуватися безкоштовно та не вимагатиме оплати навіть за використання в іграх з комерційною моделлю розповсюдження, як це  робить, наприклад Unity 

Як зазначають розробники, рушій ідеально підійде для створення багатокористувацьких забавок, а в найближчі кілька місяців додасться і підтримка технологій віртуальної реальності. Наразі мотиви Amazon невідомі, та варто дочекатися виходу перших ігор, адже  Lumberyard може бути своєрідним лакмусовим папірцем для інших технологій, які медіагігант планує впровадити на ринок.

lumberyard-meadow
Локація Sunset Meadow. Демонстрація можливостей рушія.

Серед безумовних плюсів також зазначається тісна інтеграція з сервісом Twich та можливість приєднання Amazon Web Services з її величезними обчислювальними здібностями та містким сховищем даних.  Бета-версія Lumberyard вже доступна для завантаження.

 

Читайте також

Twitch створив власну програму для стрімінгу

Twitch

Ninja зрадив Twitch! — PlayNews #377

Ninja Mixer

Глюк у Twitch: ваші старі повідомлення вже не такі й приватні

Twitch

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

Як стати популярним стрімером

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

Екс-голова студії-розробника H1Z1 працюватиме в Amazon Game Studios

Колишні працівники Crytek Sofia відроджують Black Sea Studios

Популярне