4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

Відносно нещодавно розробники з ігротворчої студії Mediatonic показували нам одну з локацій, яка з’явиться у 4 сезоні Fall Guys. Сьогодні ж нам презентували весь сезон в цілому, а заодно оголосили дату його початку. Розпочнеться він рівно за тиждень, тобто 22 березня.

Події нового сезону розгортатимуться у майбутньому, а саме у 4041 році. Оточення справді футуристичне і виглядає стильно. Нагадує нічні диско-клуби: усі довкола одягнені у чудернацькі речі, а майже все довкола випромінює світло, включно з нашими персонажам.

Як ігротворці повідомляли раніше, на нас чекатимуть 7 нових рівнів з новими цікавими ситуаціями. І чи варто казати, що з’являться нові костюми?

А ще стало відомо, що у межах 4 сезону у Fall Guys влаштують кросовер з Among Us (це мало колись статися). Насамперед, у проекті про тих, що біжать і падають з’явиться червоний скафандр, дві частини якого можна буде розблокувати, досягнувши 21 та 26 рангів “шляху слави” відповідно. Обіцяють появу ще кількох натяків на космічну інтерпретацію “Мафії”, але яких саме не розповідають.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

У мультсеріалі Among Us Еллі з The Last of Us озвучить Фіолетову

Among Us

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs