4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

Відносно нещодавно розробники з ігротворчої студії Mediatonic показували нам одну з локацій, яка з’явиться у 4 сезоні Fall Guys. Сьогодні ж нам презентували весь сезон в цілому, а заодно оголосили дату його початку. Розпочнеться він рівно за тиждень, тобто 22 березня.

Події нового сезону розгортатимуться у майбутньому, а саме у 4041 році. Оточення справді футуристичне і виглядає стильно. Нагадує нічні диско-клуби: усі довкола одягнені у чудернацькі речі, а майже все довкола випромінює світло, включно з нашими персонажам.

Як ігротворці повідомляли раніше, на нас чекатимуть 7 нових рівнів з новими цікавими ситуаціями. І чи варто казати, що з’являться нові костюми?

А ще стало відомо, що у межах 4 сезону у Fall Guys влаштують кросовер з Among Us (це мало колись статися). Насамперед, у проекті про тих, що біжать і падають з’явиться червоний скафандр, дві частини якого можна буде розблокувати, досягнувши 21 та 26 рангів “шляху слави” відповідно. Обіцяють появу ще кількох натяків на космічну інтерпретацію “Мафії”, але яких саме не розповідають.

Читайте також

Отримайте 3 out of 10: Season Two безкоштовно та назавжди

Отримайте Tales of the Neon Sea безкоштовно та назавжди

Як працюватиме система акаунтів у Among Us?

Among Us

Отримайте Creature in the Well безкоштовно і назавжди!

В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Отримайте The Fall безкоштовно та назавжди

Автори Fall Guys презентували нову локацію для 4 сезону

Fall Guys

Отримайте Surviving Mars безкоштовно та назавжди!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: