4A Games таки належатиме Saber Interactive, що має російське походження

Шведський холдинг Embracer Group продає групу студій Saber Interactive такій собі Beacon Interactive за 500 млн доларів і «припиняє діяльність у Росії» (що є досить промовистим стосовно формально американської Saber).

Beacon Interactive, яка належить Метью Карчу, спершу погодилася на придбання окремих студій Saber Interactive за 274 млн доларів. Однак в угоді була окремо прописана можливість придбати Zen Studios, українську 4A Games та ще кілька ліцензій протягом певного часу — і разом це б складало ті самі 500 млн, про які йшлося під час оприлюднення цієї угоди.

Аж ось незадовго після оголошення Embracer про продаж Saber і припинення діяльності в Росії, Метт Карч підтвердив намір викупити 4A Games і Zen,

Нагадаємо, що Saber Interactive має російське походження, адже її було засновано в Санкт-Петербурзі Метью Карчем, Антоном Крупкіним та Андрєєм Йонесом. У “Політиці приватності” Saber Interactive можна помітити рядок на кшталт “ми передаємо ваші персональні дані США, ЄС, Російській Федерації та Білорусі”, адже компанія володіє Saber Russia та Saber Belarus.

Тому так, тепер у 4Games, на жаль, проросійські власники. Які ще й до того продовжать працювати на ремейком легендарної рольової гри Star Wars: Knights of the Old Republic від BioWare.

Але, що цікаво, права на серію Metro все ж лишилися в Embracer, тому серія неодмінно продовжиться, просто вже в руках інших розробників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українська гра Twenty-second розповість, як харківське метро врятувало містян на початку вторгнення

p.ua.twenty second stories of underground kharkiv

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2

Чутки: Днями PlayStation проведе State of Play з новою Metro і Death Stranding 2

State of Play

У Оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 нарешті додадуть повноцінне метро та побачення з коханими

Джон Карпентер повернувся до режисури і це одразу серіал

Джон Карпентер

4A Games збирають команду для нової ААА-гри. І це не Metro

4a games

Metro: Exodus — До здійснення мрії! (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 27 114012