RPG Time: The Legend of Wright

5 дико красивих ігор 2022 року, де форма важливіша за зміст

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Часом проєкт чіпляє своїм візуалом з перших митей і тобі уже байдуже що там доведеться робити. Хочеться лишень помандрувати цим чарівним світом бодай трішки і самостійно дослідити плоди фантазії художників. Відібрати пʼятірку найкращих проєктів такого штибу цьогоріч було особливо складно через значну кількість стильних ігор, частина з яких випала з переліку просто тому, що потрапила в PUGA. Тож давайте проглянемо які саме інтерактивні проєкти милувало наші очі у 2022.

Trek to Yomi

Завдяки крутій стилізації під фільми Акіри Куросави, Trek To Yomi потрапила у переліки бажаного тисяч ґеймерів уже у момент свого першого показу. Окремі навіть окреслили її 2D Тсушімою, бо проєкт Sucker Punch теж мав стильний чорно-білий фільтр з відсилкою на знаменитого режисера. Гра не вдалася ігроладно і заледве може запропонувати щось крім кривуватої бойової системи. Втім, вона має сильні сторони і це картинка та музичний супровід. Завдяки попаданню в підписку Game Pass на релізі — її зіграло чимало люду й загалом залишилися задоволеними, хоча до другої глави не добралося й половини.

Card shark

Devolver Digital вміють обирати стильні проєкти. І Card Shark не стала винятком, адже виглядає мов чималий набір полотен, що вийшли з-під пензля художника. Вдале у неї й начиння, адже це проєкт що в деталях розповідає про шулерство. Ви звичайний собі француз у період Французької Революції, що завдяки випадковому знайомству почав опановувати ремесло карткового шахрая. Усю гру вас навчатимуть нових й нових прийомів нечесної гри, щоб ви обчищали кишені дедалі вельможніших опонентів за картковим столом. Ґеймплейно це виражається набором різноманітних мініігор, де необхідно швидко запамʼятовувати порядок карт та реагувати на знаки напарника. Підігріває інтерес те, що усі продемонстровані «обманні маневри» справжні, але не варто повторювати їх за грою з кимось.

RPG Time: The Legend of Wright

Скільки дивини породжувала наша дитяча фантазія! Щодня військо моїх іграшкових солдатиків штурмувало нову хитровибудувану з кубиків, паперових барикад і елементів інтерʼєру смугу перешкод у погоні за таємничим «чимось». Ось і автори RPG Time: The Legend of Wright вирішили нагадати нам наші дитячі часи своїм проєктом. RPG Time це світ, де у будь-який момент усе може перевернутися з ніг на голову, а правила гри регулярно змінюються. Гра дивує своєю вигадливістю у представлені ігрових елементів та взаємодії з гравцем. А візуально її можна описати як шипучу суміш усього, що можна знайти у коробці з дитячими іграшками та обабіч неї.

Flateye

Flateye це пропрацьований симулятор створення заправки/технохабу майбутнього з фокусом на наративній складовій, що запамʼятовується своїми візуальними рішеннями. Обʼєкти у грі виглядають немов навмисне спрощені візуально фантазії на тему футуризму. Прості тіні, слабка деталізованість і вдало вибрана колірна схема роблять кожен з них легко впізнаваним і милими оку. А ефекти напіврозорості додають голографічності діалогам.

Scorn

Scorn це любовне послання до творчості Ганса Ґігера, що кожним елементом оточення підсилює ваш дискомфорт. Проблема лиш у тому, що сприяє цьому й місцевий ігролад. Він вʼязкий, неінтуїтивний та занудний до тої міри, що вихід за межі перших глав уже сприймається як особисте досягнення. На щастя, навіть візуально гра має порівняно мало унікальних речей на які хочеться поглянути, тож чим далі в ліс, тим менше вам траплятиметься нового. Тому перших годин знайомства загалом вистачить аби оглянути більшу частину створеного для проєкту. Дивних вкритих хітиновим покривом фалічних обʼєктів ви точно знайдете вдосталь.

До моєї підбірки не потрапило чимало проєктів через бажання втримати її у рамках ТОП-5. Це й архітектурно вигадливий Citizen Sleeper, й богічно чарівлива Tunic, і навіть мило злосна Have a Nice Death. Діліться й ви цьогорічними красивими проєктами, що знайшли місце у ваших серцях. Буду милуватися з вами.

Також не соромтеся заглянути у минулорічну підбірку красивих ігропроєктів.

Останні статті

Чого очікувати від Hogwarts Legacy

Автор: Владислав Папідоха

Hogwarts Legacy

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

Автор: Микола Єрьомін

dead space carpenter1

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик

james gunn

Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin! — Порадник Ґеймера: Лютий 2023

Автор: Володимир Бортюк

State of Play

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA

acer aspire 7

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: