Rime

5 ігор, які мене вразили у 2022 році — Андрій Нагорний

Автор: Андрій Нагорний

Традиційно відгороджуючись від інфо-шуму про ігри року та нещодавні хіти, як ретро-оглядач маю змогу привертати увагу читачів до просто цікавих проєктів, які ви могли пропустити раніше. Колись я сам оминув їх увагою, але, на щастя, таки пройшов та отримав багато приємних вражень.

Першочергово, хочеться виокремити Rime. Це інтерактивна розповідь, яка розкриває сюжет через емоції, переживання та поступову зміну настрою гравця. Сказати більше — заспойлерити можливо одну з найкращих історій, які я грав.

Obduction — пригодницька гра, яка фактично перевершує Myst. Маючи багато досвіду та користуючись сучасними технологіями, брати Міллери створили пригоду, якої нам так не вистачало. Трошки олдскульну, але позбавлену багатьох умовностей, які заважають новим гравцям насолодитись неспішним ігроладом майже забутого в потоці мейнстріму жанру.

Можливо немає сенсу розповідати про Brothers: A Tale of Two Sons багато, про неї вже було сказано достатньо. З моменту релізу проєкт з’являвся у багатьох бібліотеках подарованих ігор та підписок. Не знецінюйте її за це. A Tale of Two Sons — справді душевна та цікава історія. Це один з небагатьох випадків, коли нестандартні рішення керування персонажами працюють задля створення патернів, необхідних для передачі історії та формування яскравих вражень.

Art of Rally — медитативна гра року для мене. Проєкт від фанатів ралійних перегонів минулого століття, де відсутність ліцензій не заважає вгадувати культові автомобілі та антураж епохи. Це не гонкова гра у класичному розумінні. Так, за бажання вибити гардкорні ачівки ви можете, перетворивши власний досвід на свято майстерного водіння. Втім, найбільше гра приносить саме медитативного задоволення, яке може мимоволі тривати декілька годин.

Ну, і нарешті я дістався до проходження Return of the Obra Dinn, від якої вас до тепер могли втримувати нестандартні графічні рішення розробника. Довіртесь, чорно-біла стилістика жодним чином не заважає отримати від цієї гри як ґеймплейне, так і естетичне задоволення. Це детективна історія на один вечір, від якої вам буде складно відірватись.

Інші підсумки

  • Dante's Inferno

    5 ігор, які мене вразили у 2022 році — Володимир Вітовський

  • Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

    Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

  • The Legend of Zelda Twilight Princess

    5 ігор, які мене вразили у 2022 році — Михайло Петрунів

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Підбірка музичних кліпів, що гурти світу зняли в Києві

Автор: Гладкий Максим

Київ Editors - Frankenstein

Спогади про Blast Paris Major — останній з епохи CS:GO

Автор: Андрій Присяжний

vitality 1

Усе, що показали на Playstation Showсase 2023

Автор: Гладкий Максим

spider man 2

Що покажуть на фестивалі еротичного кіно “Best Erotic Shorts-4” (18+)

Автор: Микола Єрьомін

У «Луна Нова» день відкритих дверей — Враження від першого тому манґи «Академія відьмочок»

Автор: Лук'янчук Орест

Академія відьмочок

Як правильно вибрати сандалі у 2023?

Автор: PlayUA

sandals 01

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Автор: Олег Куліков

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Автор: PlayUA

Call of Duty: Warzone 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: