50 млн. проданих копій і 400 млн. гравців: чим ще похизується PUBG?

Ви може любити або ненавидіти Playerunknown’s Battlegrounds, але факт залишається фактом: це збіса популярна гра. Сьогодні PUBG Corp. похизувалися аудиторією в 400 мільйонів гравців на всіх платформах.  На ПК та Xbox One зараз продано понад 50 мільйонів примірників гри (Sony, нагадаю, відмовилася взагалі випускати гру, щоби не дискредитувати свою консоль), а отже майже 350 мільйонів людей грає в безкоштовну мобільну версію PUBG.

До всього, щоденна кількість гравців складає зараз понад 87 мільйонів осіб, а щомісячна — понад 227 мільйонів! Щоправда, розробники так і оприлюднили, яка саме відсоткова частка гравців уже поїла холодцю.

Хай там як, а 400 мільйонів — не межа, корейці хочуть продавати PUBG все далі й далі… бо інакше подадуть до суду на решту населення планети за те, що вони ще не грали в PUBG, а отже порушують авторське право на користування штанами, шоломами, “бобиками”, цегляними будинками, асфальтованими дорогами, бо всіх їх запатентувала саме корейська PUBG Corp. Саме тому вони вперше влаштували такий солідний (-33%) розпродаж гри у Steam.

А, і ще одне: нова мапа, отой маленький та багаторівневий Sanhok, з’явиться у грі цієї п’ятниці, 22 червня.

Читайте також

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

У PUBG можуть з’явитися Джокер та Харлі Квін

PUBG

Враження від Lenovo League Legion

Графіку PUBG спеціально погіршили для Xbox One X

Режим тренування скоро з’явиться у PUBG

PlayNews #334 — Kingdom Come: Deliverance, Fortnite, PUBG

Kingdom Come: Deliverance

PlayNews #327 — PES, PUBG, Shenmue

Pro Evolution Soccer 2018 | PES

Steam Family Sharing більше не діятиме для PUBG

PUBG

Популярне