500 000 $ за картку — Magic: The Gathering поставила новий рекорд

Картка Black Lotus ось уже майже 20 років є офіційно найдорожчою в Magic: The Gathering та однією з найцінніших у колекційних карткових іграх загалом. І як це часто буває, сила картки тут ні до чого — вся справа в її рідкісності. Класичний наклад цієї картки 1993 року випуску склав усього лише 1100 примірників. Більшість із них, звісно, понищилися з часом, але картки в хорошому стані досить швидко підскочили до ціни майже в 100 тисяч доларів. Якось кілька карток продали на благодійних аукціонах за 250 тисяч. А днями Black Lotus встановила новий рекорд, ставши найдорожчою ігровою карткою в історії.

За неї віддали 511 000 $.

До такої вартості призвело одразу кілька факторів. По-перше, фірма PWCC, яка займається оцінкою, продажем та інвестиціями довкола рідкісних ігрових карток (власне, PWCC й організували цей аукціон), присудила їй найвищий показник якості (супермегагіперультраідеальний стан). А по-друге, на упакуванні свій афтограф залишив Крістофер Раш, відповідальний за малюнок на картці, що тільки додало вартостіцьому лоту.

Що цікаво, стартова ціна в аукціоні склала всього лише 0,99$, але за три з половиною години вона сягнула 300 000$.  Дехто, правда, пропонував 700 тис, 800 і навіть мільйон доларів, проте це було жартома, адже ці ставки майже відразу було скасовано. Втім, не здивуємося, якщо за кілька років ця ж Black Lotus змінить власника уже за справжній  1 000 000 $.

Читайте також

Magic: The Gathering Arena стане ексклюзивом EGS взимку

MTG Arena

Готується до випуску настільна гра «Мор. Утопия»

Знайомтеся — нові герої Hearthstone

Детально про Hearthstone #9

Детально про Hearthstone #8

Детально про Hearthstone #7

Детально про Hearthstone #6

Детально про Hearthstone #5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: