7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

Розробники зі студії The Fun Pimps повідомили, що 7 Days to Die отримає влітку версію 1.0. Ця суміш зомбі-шутера, виживання та RPG-пісочниці знаходиться у дочасному доступі з 2013 року.

На релізі гра отримає нову систему пошкоджень зомбі, нові варіації ворогів, нову систему випробувань, оновлену підтримку контролерів, перепрацьовані асети транспорту. Серед планів розробників на майбутнє є також додавання підтримки Steam Workshop, сюжетного режиму та кросплею.

Серед прикрого варто зазначити, що гравцям на PlayStation та Xbox доведеться купувати 1.0. апгрейд чи залишатися на попередній версії через суттєві технологічні відмінності між консолями.

Окрім того, розробники розповідають, що вони не планують працювати над іншим проєктом навіть після виходу з дочасного доступу, тож гру продовжать наповнювати новим контентом.

На офіційній сторінці 7 Days to Die повідомляється, що за увесь час було продано понад 16 млн копій. Наразі гра має 87% позитивних відгуків у Steam. Окрім виживання та мультиплеєру, забавка має механіки будування споруд та руйнування. Ще тут можна помітити елементи процедурної генерації та Tower Defence.

7 Days to Die виходить з дочасного доступу на ПК в червні, а на консолях 1.0. з’явиться в липні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Hades 2 вийшла в дочасному доступі!

hades 2

Творці Don’t Starve випустили в дочасний доступ роуґлайк-бітемап Rotwood

rotwood

Valheim отримала останнє велике оновлення перед повноцінним релізом

vailehim ashlands

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор