7 цікавинок про режим «Королівська битва» у Call of Duty: Black Ops 4

Режим королівської битви у Call of Duty: Black Ops 4 має підзаголовок Blackout. Нещодавно вийшов трейлер у якому показали ґаджети, техніку та зброю, що будуть доступні у новому режимі. Журналісти порталу gamesradar виділили 7 цікавинок на основі показаного.

Та спершу погляньте на місце дії, що підготували для режиму.

Територія королівської битви — це суміш з популярних мап, які зустрічалися в серії

Складається враження, що мапа це тематичний парк серії. Treyarch заявляли, що цей режим гри є наочною пам’яткою історії. Старі мапи: Turbine, Hydro, Nuketown, Raid та Highrise, — це все частини загального ландшафту. Навіть Asylum з World at War тут. Розробники роблять реверанс у бік усіх частин серії, не тільки лінійки Black Ops.

Старі знайомі із серії Black Ops

Blackout використовує не лише старі мапи, а й знайомих персонажів. Ви побачите щонайменше дві відомі особистості серії: Mason та Woods.

Костюм-крило — це крута штука!

Ще не зрозуміло чи можна костюм-крило використовувати одразу від початку гри, чи його необхідно якось роздобути. Він родом ще з Black Ops 2 і має чималий тактичний потенціал у королівській битві: миттєве наближення до супротивника або швидка втеча з-під обстрілу.

Без транспорту нікуди

Кількість та різноманіття транспортних засобів у трейлері натякають на те, що пересування на своїх двох є вкрай небезпечним заняттям. Гелікоптери, судна, квадроцикли та вантажівки: вся техніка має місце для пасажира, а з ним — місце для стрільби.

Гравці можуть використовувати будь-яке обладнання

У трейлері ми бачимо обладнання з Call of Duty: Black Ops 4, яке є ексклюзивним для конкретних персонажів. Однак у королівській битві будь-хто може використовувати будь-що. Персонаж Seraph використовує Ruin’s Grappling Hook, а Woods орудує Torque’s Razor Wire.

Викликайте зомбі та робіть пастки!

Не зрозуміло, як саме працюватиме механіка із зомбі. Трейлер натякає, що ними можна керувати. Ми бачимо, як хтось кидає monkey bomb, яка замість того, щоби вибухнути, викликає зомбі для атаки ворожої команди.

Цю механіку використовували ще у World at War на мапі Asylum. Скоріш за все, що й у королівській битві ви зможете натравити зомбаків на ворогів.

Пурпурове коло викликає галюни

Коло, що зменшує розмір ігрової мапи не тільки вбиває. Ви побачите галюцинації із чисел та символів. Чудова відсилка до фрази: “Що означають ці числа, Мейсоне?”.

Читайте також

Прайс уже не той. Огляд Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Як показали Донецьк у Call of Duty: Modern Warfare

Сall of Duty, Донецьк

Call of Duty, Донецьк та дезінформація

Сall of Duty, Донецьк

Що показали на вересневому State of Play

Call of Duty прямує у ваші кишені

Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Candy Crush

Call Of Duty: Modern Warfare «Dark Edition» міститиме пристрій нічного бачення

Call of Duty Modern Warfare

Капітан Прайс за попереднє замовлення

Популярне