7 українців, 37 росіян: Valve оголосили перелік талантів The International 2022

Компанія Valve продовжує чинити абсолютну хрінь. Здавалося би, після блокування виплат українським ігротворцям, нульової рашистської символіки на своїх же турнірів, жодної інформаційної підтримки фестивалю українських ігор, угод із російською букмекерською конторою та повернення відкритої підтримки російського клубу Virtus.pro (якому влаштували фальшивий переїзд у Вірменію), куди вже далі? Але для Valve неможливого не існує.

Сьогодні Valve оприлюднила перелік талантів одного зі своїх офіційних стрімів The International 2022. Там працюватиме 7 українців і аж 37 росіян, які у своїх соцмережах відкрито підтримують військову агресію росії, путінський режим і не приховують свого українофобства. Для порівняння, минулого року розподіл талантів був геть іншим: 13 українців, 12 росіян і 1 білорус.

Наскільки я знаю організаторам пропонували варіанти з повністю українською зміною, яка просто буде працювати разом і не перетинатися ні з ким, але організаторів ці проблеми не хвилюють. Допомагати українським талантам вони не дуже хочуть. Не подобається – ну можеш відмовитися.

Талантам з росії допомогли ж і то дуже не погано. Студія аналітики на англійській і російській мовах мала по плану працювати з Осло, Норвегія. Але так як у країні-терористі закривають кордони, то було приняте рішення перенести студію аналітики у більш комфортну для росіян країну – Казахстан.

написав Віталій v1lat Волочай у своєму телеграм-каналі

До слова, сам v1lat, Михайло Olsior Звєрєв, Роман CaspeRRR Лепьохін та Данило Dendi Ішутін раніше відкрито оголосили, що за жодних умов не працюватимуть на російськомовній трансляції The International.

А все тому, що в нас буде офіційна українськомовна трансляція всіх етапів турніру — от її і варто буде дивитися з 15 по 30 жовтня.

Читайте також

Valve щохвилини (!) даруватиме Steam Deck на трансляції The Game Awards

Steam Deck

Valve оновила дизайн Steam Big Picture

Steam

Valve тепер частіше оновлюватиме регіональні ціни в Steam

steam

Дивіться офіційну українськомовну трансляцію The International 2022 разом із Maincast

The International 2022

Valve випустили оновлений мобільний додаток Steam

new steam app

Розробники This War of Mine та Frostpunk більше не даватимуть ключі Steam-кураторам

steam

CS:GO святкує 10-річчя новими наліпками та мапами

Counter-Strike: Global Offensive

В Індонезії заблокували Steam, Epic Games, PayPal, Counter-Strike, DOTA 2 та низку інших сервісів

steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: