7 українців, 37 росіян: Valve оголосили перелік талантів The International 2022

Компанія Valve продовжує чинити абсолютну хрінь. Здавалося би, після блокування виплат українським ігротворцям, нульової рашистської символіки на своїх же турнірів, жодної інформаційної підтримки фестивалю українських ігор, угод із російською букмекерською конторою та повернення відкритої підтримки російського клубу Virtus.pro (якому влаштували фальшивий переїзд у Вірменію), куди вже далі? Але для Valve неможливого не існує.

Сьогодні Valve оприлюднила перелік талантів одного зі своїх офіційних стрімів The International 2022. Там працюватиме 7 українців і аж 37 росіян, які у своїх соцмережах відкрито підтримують військову агресію росії, путінський режим і не приховують свого українофобства. Для порівняння, минулого року розподіл талантів був геть іншим: 13 українців, 12 росіян і 1 білорус.

Наскільки я знаю організаторам пропонували варіанти з повністю українською зміною, яка просто буде працювати разом і не перетинатися ні з ким, але організаторів ці проблеми не хвилюють. Допомагати українським талантам вони не дуже хочуть. Не подобається – ну можеш відмовитися.

Талантам з росії допомогли ж і то дуже не погано. Студія аналітики на англійській і російській мовах мала по плану працювати з Осло, Норвегія. Але так як у країні-терористі закривають кордони, то було приняте рішення перенести студію аналітики у більш комфортну для росіян країну – Казахстан.

написав Віталій v1lat Волочай у своєму телеграм-каналі

До слова, сам v1lat, Михайло Olsior Звєрєв, Роман CaspeRRR Лепьохін та Данило Dendi Ішутін раніше відкрито оголосили, що за жодних умов не працюватимуть на російськомовній трансляції The International.

А все тому, що в нас буде офіційна українськомовна трансляція всіх етапів турніру — от її і варто буде дивитися з 15 по 30 жовтня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Steam Deck офіційно підтримує понад 14 000 ігор

steam deck

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam