9 нових старих ігор серії Star Wars на GOG.Com

Учора Інтернет-крамниця GOG.Com додала другу порцію класичних ігор Lucasfilm у свій каталог. Цими іграми стали Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter ($10), Star Wars: X-Wing Alliance ($10), Star Wars Galactic Battlegrounds Saga ($6), Star Wars™: Rogue Squadron ($6), Star Wars™ Rebellion ($6), Star Wars™ Empire at War: Gold Pack ($15), Star Wars Battlefront 2 ($8), Star Wars: Dark Forces ($4,79) та Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords ($8). Перші п’ять до цього часу зовсім не можна було купити в Інтернеті, а останні чотире ви можете придбати зі знижкою у 20% перші 72 години після цифрового релізу.

Також GOG.Com пропонує своїм користувачам зайти на їхній сайт у п’ятницю, 30 січня, щоб отримати 20% знижки на Star Wars™ Knights of the Old Republic™, Indiana Jones® and the Fate of Atlantis™, The Secret of Monkey Island™: Special Edition. І це ще не все: сайт обіцяє ще сюрпризів від Disney Interactive, і якщо згадати, що колись він повідомляв про приблизьно 30 ігор, нас їх чекає дійсно багато.

GOG.Com — Інтернет-крамниця компанії CD Projekt RED, відома можливостями купувати ігри без DRM-захисту та повертати гроші у випадку, якщо гра не сподобалася.

Читайте також

Mortal Kombat 11 — це просто вогонь!!! — PlayNews #355

Mortal Kombat 11

Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

EA Star Wars

PlayNews #319 — Star Wars, For Honor, Overwatch League

EA Star Wars

«Зоряні війни» від розробників Titanfall вийдуть до початку 2020

Star Wars

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Star Wars: Battlefront II

Mafia: The City of Lost Heaven знову продається, але тільки у GOG

У Star Wars: Battlefront II (2005) повернули онлайн-баталії

Star Wars: Battlefront II (2005)

Популярне