9 нових старих ігор серії Star Wars на GOG.Com

Учора Інтернет-крамниця GOG.Com додала другу порцію класичних ігор Lucasfilm у свій каталог. Цими іграми стали Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter ($10), Star Wars: X-Wing Alliance ($10), Star Wars Galactic Battlegrounds Saga ($6), Star Wars™: Rogue Squadron ($6), Star Wars™ Rebellion ($6), Star Wars™ Empire at War: Gold Pack ($15), Star Wars Battlefront 2 ($8), Star Wars: Dark Forces ($4,79) та Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords ($8). Перші п’ять до цього часу зовсім не можна було купити в Інтернеті, а останні чотире ви можете придбати зі знижкою у 20% перші 72 години після цифрового релізу.

Також GOG.Com пропонує своїм користувачам зайти на їхній сайт у п’ятницю, 30 січня, щоб отримати 20% знижки на Star Wars™ Knights of the Old Republic™, Indiana Jones® and the Fate of Atlantis™, The Secret of Monkey Island™: Special Edition. І це ще не все: сайт обіцяє ще сюрпризів від Disney Interactive, і якщо згадати, що колись він повідомляв про приблизьно 30 ігор, нас їх чекає дійсно багато.

GOG.Com — Інтернет-крамниця компанії CD Projekt RED, відома можливостями купувати ігри без DRM-захисту та повертати гроші у випадку, якщо гра не сподобалася.

Читайте також

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

У GOG роздають Serious Sam: The First Encounter

У GOG розпочався розпродаж RPG. Діють знижки до 90%

dragon age origins

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Star Wars: Squadrons отримала нові подробиці

Star Wars: Squadrons

The Witcher 3 безкоштовно роздають у GOG, але є нюанс…

Забирайте Hitman: Absolution безкоштовно і назавжди

Hitman: Absolution

Популярне