Ігри про виживання в більшості своїй схожі, за винятком місця дії чи додаткових тутешніх ускладнень. Проте завжди є місце для свіжого погляду. Так і вирішив український інді-розробник Павло Прокопчук і зараз він працює над дебютною грою Twilight Tails, де ми будемо в ролі єнотів виживати самотужки чи з друзями у ворожому світі. У невеликому інтерв’ю для PlayUA він розповів більше про себе, свою гру та чим вона може зацікавити гравців.
Розкажіть, будь ласка, більше про себе.
Розробляти ігри я почав у 14 років, спочатку пішов на курси, де вивчив основи Unity та мови програмування C#. Після навчання почав виконувати перші проєкти на фрілансі. У 16 років почав працювати вже у студіях, де за 2 роки здобув багато практичного досвіду.
Наразі прийшов до розробки власної гри, якою і стала Twilight Tails. Це кооперативна гра у жанрі виживання у світі дикої природи, грати будемо за єнотів, а протистояти нам буде природа та інші звірі.
Вже маю досвід розробки ігор самотужки під мобільні пристрої, проте наразі моя мета це повноцінна гра для ПК. За час роботи в різних командах, отримав потрібні навички та знання, а разом з тим зрозумів, що соло-розробка для мене підходить найбільше. Такий підхід дає змогу працювати над всіма аспектами, що мені й подобається.
Надалі свою ігрову кар’єру планую будувати за цими ж принципами. Розробляти інді-проєкти, виконуючи максимальну кількість завдань власними силами та покращуючи так свої навички.
Чим гра може зацікавити, крім звісно головних героїв?
Наприклад у грі буде представлена пропрацьована погодна система, де навколишні умови будуть впливати на ваш ігровий процес. Так у вітряну і дощову погоду буде складно здобувати їжу та більше сил і здоров‘я буде витрачатися на базові дії.
Буде режим кооперативу, що дозволить розподілити обов’язки та розвиватися у дикому світі. Також великий акцент зроблений на реалістичну модель поведінки інших тварин, які будуть взаємодіяти не тільки з гравцем, а й між собою.
Окрім того, що хижаки можуть напасти на вас, є й загроза, що зайці чи гризуни поцуплять їжу, чи дикі кабани зруйнують ваші будівлі. Щоб не допустити цього, потрібно буде збирати ресурси та зводити укриття, і пастки.
Додатковою особливістю гри буде відсутність інвентарю. Носити можна лише те, що поміститься у лапи та зуби, тому укриття та охорона ресурсів буде важливою частиною геймплею.
На яких платформах та коли планується реліз гри?
Зараз активно працюю над дороботкою головних механік. В листопаді на Steam Next Fest представлю загально доступне демо. Реліз же планую на кінець 2024 року. Спочатку буде доступна лише версія під Windows. Вартість без знижок буде 230 гривень.
Проте вже отримую пропозиції від видавців, щодо портування гри для консолей. Тож точно не можу заперечити, що з часом Twilight Tails стане доступною на більшій кількості платформ.
Сподіваюся, що ви долали гру в бажане на сторінці в Steam, щоб слідкувати за новинами з розробки і будете чекати листопада, а тоді грати в демо. І так більше дізнаєтесь про виживання єнотів з друзями.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!