Пекельний арена-шутер KILL KNIGHT отримав велике оновлення
Найкращий цьогорічний ізометричний арена-шутер KILL KNIGHT (наш огляд) став ще трохи кращим, оскільки отримав кристалічне оновлення з чималою кількістю нового контенту.
У пекло додали по одній новій унікальній далекобійний, ближній, важкій зброї, а також нову броню та два амулети з посиленням, які загалом додатково підвищують й без того гарну реграваніть. Окремо з’явився бестіарій з описом демонічних почвар, де за отриману в забігах валюту розблокується нова інформація.
Найголовнішим нововведенням став новий тижневий режим, де випадково підбиратимуть зброю, спорядження і кола пекла. Також оновили режим SEVER, де з одним життям необхідно пройти всі кола пекла одразу одне за одним, що забезпечило ще більш глибокий рівень виклику. Нові кристалічні почвари більш прудкі за всіх нших, а якщо не вбити їх одразу, то вони стануть ще сильнішими, смертоносні пастки тепер більш небезпечні, а патерни спавну ворогів були покращені.
Поки оновлення вийшло лише для ПК версії, а консольним гравцям на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One та Switch доведеться зачекати до початку наступного року, коли апдейт портують.
Саму ж KILL KNIGHT сьогодні очікує гарна знижка під час зимового розпродажу Steam, тому матиметься гарна можливість ознайомитися з чудовою грою, яку додатково наситили контентом.
Також до неї вийшов саундтрек у високій якості, який коштує в Steam усього 124 гривні, а незабаром з’явиться на різних стрімінгових платформах по типу Spotify, YouTube Music та інших.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









