Серіал Arcane не відбив навіть половину бюджету
Перша спроба компанії Riot Games увірватися в кінобізнес із серіалом Arcane виявилась успішною з точки зору якості й популярності фінального продукту, але зовсім не виправдала вкладений в неї бюджет, пишуть Bloomberg.
Виробництво й маркетинг обох сезонів обійшлися в 250 млн доларів, що вже було за межами запланованого бюджету. Усі це — гроші самої Riot Games, яка сподівалася залучити нову аудиторію до своєї найпопулярнішої гри.
Утім, компанія не мала чіткого плану, як відбити витрати. Так, за кожну серію Netflix виплачувала по 3 млн доларів, стільки ж платила Tencent за права на показ серіалу в Китаї. Та як можна зрозуміти, у сумі це навіть не половина вартості створення Arcane.
Перший сезон не зміг залучити багатьох шанувальників серіалу або змусити чинну аудиторію витрачати більше на скіни в League of Legends, тож він вважається комерційним провалом. Із другим сезоном ситуація краща — на тлі його релізу компанія нещодавно мала один із найприбутковіших місяців у плані мікроплатежів і розраховує вийти в нуль. Однак про якісь плюсові показники мова досі не йде.
Незважаючи на все згадане, Riot Games націлена продовжувати розвивати свій анімаційний підрозділ. Вже зараз готуються нові серіали від творців Arcane у регіонах Ноксус, Іонія й Демасія.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









