web analytics

Ще більше реалізму для Project CARS

Project_Cars_Screenshot_2013-02-08_40

Зараз  Project CARS є однією з найреалістичніших ігор в плані візуальної складової, але однієї деталі таки не вистачало грі — реалістичних крапель дощу, технології яка вже використовується в ексклюзиві для  PS4  Driveclub, і є однією з найдосконаліших в індустрії.

Хоч Project CARS і виглядає чудово, ефект дощу в ній сприймається штучно, тож Slightly Mad Studios працює над новим ефектом, аби випустити його в наступному оновленні.

Користувач YouTube під ніком Darren White опублікував відео гри, в якому функція вже працює, але це ще не фінальний білд.

https://youtube.com/watch?v=U8ybUufKSJE%3Fwmode%3Dopaque

Project CARS — гонковий симулятор, що розробляється британською студією Slightly Mad Studios за підтримки ігрової спільноти.

 

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перевірка на симулятивність | Стрім Project Motor Racing

project motor racing

PS5 вперше обігнала PS4 за кількістю щомісячних користувачів

Кермо для всієї родини — Огляд Logitech G923

main 00 03 15 23

Стрім My First Gran Turismo | ПК-юзер разом із донькою причащається до легенди на Logitech G923

mira mgt

Один з перших співробітників PlayStation, Шюхей Йошіда, покине Sony після 31 року роботи

Шухей Йошида

Стрім S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо (Legends of the Zone Trilogy)

S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо (Legends of the Zone Trilogy)

Sony оголосила «жест доброї волі» і повертає гроші за The Last of Us: Part II Remastered власникам оригінальної гри

The Last of Us: Part II Remastered

Sony анонсувала екранізацію горору Until Dawn від творців «Воно» й «Шазама»

Until Dawn

Популярне