Цифровий простір «Історії Чорнобиля» створений для збереження спогадів про трагедію ЧАЕС за підтримки GSC Game World
Спеціально до 40 роковин трагедії на Чорнобильській Атомній Електростанції, за підтримки GSC Game World, Національного Музею «Чорнобиль» та Державного агенства України з управління зоною відчуження, було створено цифровий простір «Історії Чорнобиля». Його метою є зберегти спогади про події 1986 року та їхній вплив на долі людей.
Ініціатори закликають ділитися кожним спогадом, будь-якою історією про вас самих та ваших близьких.
Ми хочемо дати можливість розповісти про всі фрагменти, які змінили Чорнобиль та людей, з ним пов’язаних.
Стати частиною цього проєкту можна заповнивши спеціальну форму на сайті простору. Важливо знати: ви можете вказати своє ім’я або залишитися анонімним.
Історії будуть збиратися до кінця березня 2026 року. А у квітні 2026 року, до сорокової річниці трагедії, онлайн-архів стане доступним для користувачів по всьому світу.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









