Чутки: дискове видання GTA VI може вийти в грудні 2026 року
За чутками, Grand Theft Auto VI на дисках вийде лише через місяць після релізу. Про це повідомляє польське видання PPE.
За словами інсайдера, причини, чому Take-Two та Rockstar Games на момент релізу випускатимуть лише коробки з кодами до GTA VI, полягають у запобіганні витокам, зокрема сюжетним. Окрім цього, наявність дисків до релізу, безсумнівно, призведе до того, що їх почнуть перепродавати за кілька тижнів до запланованої дати виходу. Тож щоб запобігти спекуляціям, Rockstar Games наважилася на такий захисний механізм для найочікуванішої гри року.

Тому наразі формат виходу дискової версії Grand Theft Auto VI досі залишається під великим знаком питання. Такий реліз дехто називає «завершенням ери відеоігор на фізичних носіях», хоча до подібного рішення вже вдавалися інші великі студії і видавці.
Нагадуємо: Rockstar оприлюднила ціну на GTA VI та відкрила передзамовлення. Вихід гри запланований на 19 листопада на PS5 і Xbox Series.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!








