Студія Bungie підтвердила чутки про звільнення майже половини працівників
Студія Bungie оголосила про скорочення працівників після нещодавнього припинення розвитку Destiny 2.

Причиною такого кроку у компанії пояснюють у реорганізації компанії та в «узгодженні ресурсів студії з її поточними пріоритетами та довгостроковими цілями»
Поки що невідомо, скільки співробітників Bungie підпаде під скорочення. Компанія заявила, що надасть детальну інформацію про своє майбутнє пізніше
Як лідери Bungie, як минулі, так і теперішні, ми визнаємо, що Destiny 2 не виправдала очікувань протягом останніх кількох років. Оскільки Destiny 2 вже отримала останнє оновлення, а наші майбутні проєкти все ще перебувають на ранній стадії розробки, ми, на жаль, не змогли продовжувати працювати в попередньому масштабі.
Також гендиректор Sony Interactive Entertainment (SIE) та президент PlayStation Studios Хермен Хюльст говорить, що у SIE планують звільнити кількох працівників, які пов’язані з підтримкою діяльності та комунікацією зі студією Bungie:
Протягом останніх кількох місяців разом із керівництвом Bungie ми переглядали довгостроковий напрямок розвитку студії, пріоритети розробки, потребу в ресурсах та її роль у нашій загальній стратегії. Ми розглянули безліч варіантів і дійшли висновку, що скорочення необхідне для узгодження ресурсів студії з її поточними пріоритетами та довгостроковими цілями.
За попередніми підрахунками, кількість звільнених перевищить 400 — майже половину нинішнього штату Bungie.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









