Розробники Black Mesa закликають гравців взяти участь у безкоштовному бета-тесті перед виходом
Фанатський ремейк Half Life, який розробляють уже не перший рік, уже зовсім скоро вийде в реліз. Творці гри запрошують усіх бажаючих прийняти участь у бета-тестуванні фінальної версії проєкту.
Зараз розробники хочуть залучити до тесту якомога більше гравців, щоб не пропустити ніяких критичних помилок до релізу у Steam.
Нагадуємо, що у Black Mesa буде повністю перероблений штучний інтелект, моделі, текстури та все інше. Команда працює над проєктом вже близько 8 років. У майбутньому планується патч 1.5, який покращить усі аспекти гри ще більше.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









