А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

Минулого тижня нарешті відбулася прем’єра серіалу “ВандаВіжн” від Marvel. Глядачам одразу показали дві серії, після яких у мережі почали з’являтися користувацькі оцінки. На Rotten Tomatoes творіння Метта Шекмана оцінили у 81%, тоді як критики підняли рейтинг серіалу до 97%. На IMDb уже 15 тисяч людей поставили свої оцінки проекту і його загальний бал склав 7,5 із 10. На Metacritic оцінка ще нижча — 6,5 із 10. Медіа ж поставили серіалу 76 зі 100.

Двозначні відчуття викликає візуальний стиль проекту. Деякі глядачі виокремлюють вдалий підбір образів та декорацій у дусі ситкомів минулих років, тоді як інші навпаки не оцінили рішення “зімітувати старі серіали”. Сюжет також розділив аудиторію на два табори. Його прихильники пишуть про “таємничість і загадковість”, а ненависники — “про відсутність сюжетної лінії”. Тим не менше, позитивних відгуків більше, ніж негативних. Але чимало невдоволених глядачів усе одно дають серіалу шанс і вважають його перспективним.

Нагадаємо, серіал “ВандаВіжн” виходить на стрімінговій платформі Disney+ і складатиметься з 9 серій. Нові епізоди з’являтимуться щотижня.


А якщо ви не маєте змоги подовитися серіал, але хочете знати, що ж там уже відбулося, радимо вам прочитати розбір перших двох серій від нашого дописувача.

Читайте також

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Анонсовано другий сезон серіалу Loki

Солодка парочка — Оленка й Наталочка. Огляд фільму «Чорна Вдова»

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

Marvel оприлюднили перший трейлер “Вічних”

Eidos Montreal анонсують на Е3 нову гру. Але це не Deus Ex

“Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець” вийде в українському прокаті на день раніше, ніж у США

Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: