А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

Минулого тижня нарешті відбулася прем’єра серіалу “ВандаВіжн” від Marvel. Глядачам одразу показали дві серії, після яких у мережі почали з’являтися користувацькі оцінки. На Rotten Tomatoes творіння Метта Шекмана оцінили у 81%, тоді як критики підняли рейтинг серіалу до 97%. На IMDb уже 15 тисяч людей поставили свої оцінки проекту і його загальний бал склав 7,5 із 10. На Metacritic оцінка ще нижча — 6,5 із 10. Медіа ж поставили серіалу 76 зі 100.

Двозначні відчуття викликає візуальний стиль проекту. Деякі глядачі виокремлюють вдалий підбір образів та декорацій у дусі ситкомів минулих років, тоді як інші навпаки не оцінили рішення “зімітувати старі серіали”. Сюжет також розділив аудиторію на два табори. Його прихильники пишуть про “таємничість і загадковість”, а ненависники — “про відсутність сюжетної лінії”. Тим не менше, позитивних відгуків більше, ніж негативних. Але чимало невдоволених глядачів усе одно дають серіалу шанс і вважають його перспективним.

Нагадаємо, серіал “ВандаВіжн” виходить на стрімінговій платформі Disney+ і складатиметься з 9 серій. Нові епізоди з’являтимуться щотижня.


А якщо ви не маєте змоги подовитися серіал, але хочете знати, що ж там уже відбулося, радимо вам прочитати розбір перших двох серій від нашого дописувача.

Читайте також

«ВандаВіжн»: що показали в третьому епізоді

«ВандаВіжн»: головні фанатські теорії

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Deadpool 3 стане частиною кіновсесвіту Marvel

Deadpool

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Дісней розриває! Чого чекати від Марвел, Піксар та Зоряних Війн? (ПАН КАРПАН)

Чому Лідер став найбільшою втраченою можливістю Кіновсесвіту Marvel

Що цікавого про Кіновсесвіт Марвел анонсували на Investor Day 2020

Investor Day 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: