А от і повноцінний анонс Valorant — мультиплеєрного шутера від Riot Games

Новою грою від розробників League of Legends стане безкоштовний мультиплеєрний шутер під назвою Valorant. Раніше гру в мережі знали під кодовою назвою Project A.

Здебільшого гра схожа на Counter-Strike. Тут гравці діляться на дві команди по 5 чоловік і грають до 13 перемог у режимі “закладення бомби”. Між раундами зможуть купувати зброю, яка буде однаковою для обох команд.

А далі починається дивина — хоча, за словами розробників, Valorant теж цінує грамотні пересування, злагоджені тактичні дії та влучну стрільбу, у кожного з десяти персонажів будуть свої активні та пасивні вміння. Що, вам теж Overwatch запахло? Грати доведеться за спецагентів з різних куточків світу, кожен з яких матиме характерну зовнішність та неповторний набір умінь. Наприклад, британець Фенікс вміє керувати, кореянка Джетт може за раунд кілька разів дуже високо стрибати тощо.

Розробники з Riot Games обіцяють, що гра буде дуже вимогливою до гравця. Вбити супротивника можна всього кількома пострілами, або одним точним у голову, тому вміння все ж відіграватимуть другорядну роль порівняно з влучністю.

Мінімальні системні вимоги у гри доволі низькі, що дозволить зіграти у Valorant більшій кількості гравців:

  • Windows 7/8/10 (x64)
  • Intel i3-370M
  • Intel HD 3000
  • 4 гб оперативної пам’яті

На старті у Valorant буде вбудований анти-чіт, який розробники створили спеціально для гри. Також будуть використовуватися інші технології захисту від нечесних гравців, зокрема з League of Legends.

Вийде гра винятково на ПК, і матиме власний клієнт. Реліз гри заплановано на літо 2020 року, проте йому передуватиме ще кілька бета-тестів. Щоправда, їхні дати проведення поки невідомі.

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

У Valorant нарешті з’явилися рейтингові матчі

Популярне