Acer дає можливість позмагатися з легендою “Формули-1” і стати професійним кібергонщиком

Компанія Acer продовжує наполегливо працювати над тим, щоб кіберспорт став доступним для всіх, і віддано підтримує молодих гравців, які прагнуть побудувати кар’єру кібергонщика “з нуля”. Для цього буде проведено міжнародний онлайн-кібертурнір Predator Sim Racing Cup 2021. Зокрема, його проводитимуть в Україні!

Чемпіонат організовано за підтримки кіберспортивної команди R8G пілота Indycar і легенди «ФормулиРомена Грожана (Romain Grosjean). Реєстрацію відкрито до 14 травня 2021 року, вона повністю безкоштовна. Змагання проходитимуть у симуляторі AssettoCorsa. Окрім професійних кібергонщиків, долучитися до них зможуть усі охочі: шанувальники перегонів, звичайні гравці й автолюбителі.

Учасники національних чемпіонатів Predator Sim Racing Cup 2021 змагатимуться на болідах Mercedes AMGGT3. Заїзди проходитимуть на знаменитій трасі в Монці, де пілотам доводиться різко зменшувати швидкість із 350 до 70км/год. Трасу для проведення міжнародного фіналу виберуть голосуванням переможці національних чемпіонатів.

Загальний призовий фонд складає 50 тисяч доларів. Призовий фонд для національного чемпіонату України становить 100 тисяч гривень.

Учасників національних чемпіонатів Predator Sim Racing Cup в Україні визначатимуть за результатами кваліфікаційних заїздів на найшвидше подолання кола. 20 найкращих пілотів зможуть позмагатися у національному фіналі України, який триватиме 45 хвилин.

Переможець національного чемпіонату України автоматично отримає право на участь у міжнародному фіналі, який відбудеться у червні. У міжнародному фіналі його суперниками стануть інші 14 переможців національних відбіркових змагань і професійні кібергонщики з команди R8G. Переможець міжнародного фіналу отримає унікальну можливість долучитися до команди R8G на рік.

Чемпіонат в Україні транслюватиме наживо канал найпопулярнішого українського сімрейсера Євгенія “Sonchyk” Сончіка, який коментуватиме перебіг змагань. Додаткові відомості щодо трансляції міжнародного фіналу буде оголошено напередодні заходу.

Крім того, на чемпіонаті Predator Sim Racing Cup буде представлено спеціальні пропозиції та рекламні акції спільно із залученими партнерамиа саме Rozetka.ua. Щоб отримати додаткові відомості щодо участі та реєстрації, відвідайте сторінку чемпіонату PredatorSim Racing Cup 2021.

Читайте також

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​ #ҐеймериТежЛюди

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Acer

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Acer оновила серії ігрових ноутбуків Predator Triton та Helios

Helios 300

Acer представила нові ноутбуки Nitro й Aspire: Ryzen 5000 та GeForce RTX 30xx для вирішення будь-яких задач

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: