Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Сьогодні на міжнародній онлайновій пресконференції Acer повідомлено про випуск чотирьох оновлених популярних ігрових ноутбуків: Predator Helios 700, Predator Helios 300, Predator Triton 300 та Nitro 7. Оновлення застосовано майже до всіх параметрів цих пристроїв, тож геймери з нетерпінням чекають на появу модернізованих ноутбуків.

У ноутбуках тепер застосовано найновіші процесори Intel Core 10-го покоління H-серії, що забезпечують швидкодію рівня настільного ПК у портативному пристрої. Вбудовані відеокарти NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER та RTX 2070 SUPER забезпечують ефективну роботу дисплеїв із високою частотою оновлення, на яких відтепер відеоряд навіть у найвимогливіших іграх категорії AAA відтворюється без розмиття та затримок. Щоб домогтися роботи ноутбуків на максимальній швидкості за оптимальних температур компанія Acer обладнала їх удосконаленою термостійкою конструкцією, новими технологіями охолодження та додатковими трубками для відведення тепла.

Predator Helios 700 — ноутбук, який може замінити настільний ПК

Ноутбук Predator Helios 700 із легендарною висувною клавіатурою HyperDrift модернізовано: тепер він містить процесор Intel Core i9-10980HK 10-го покоління з підтримкою розгону або процесор i7-10875H, а також відеокарти NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER або RTX 2070 SUPER.

Механізм відведення тепла значно вдосконалено завдяки інноваційній технології Predator PowerGem, яку впроваджено в моделі із процесором Intel Core i9. PowerGem — спеціальний матеріал, вертикальна теплопровідність якого в 3,83 рази вища, ніж у міді. Завдяки йому істотно покращено тепловідведення ноутбука. В усіх моделях для додаткового відведення тепла використано три мідні теплові трубки, технологію Acer CoolBoost, камеру для випаровування та два спеціально спроєктовані 3D-вентилятори Acer AeroBlade 4-го покоління.

Крім того, для підвищення швидкодії у пристроях застосовано карту пам’яті із частотою 2933 Гц (ємністю до 64 ГБ), додатковий порт Thunderbolt 3 (загалом до двох) і найновіший адаптер Killer DoubleShot Pro (бездротовий зв’язок Wi-Fi 6 AX1650i та E3100G Ethernet). Відтепер для роботи критично важливих програм забезпечується належна швидкість і пропускна здатність. Потужні SSD-диски PCIe NVMe в масиві RAID 0 дають змогу працювати з блискавичною швидкістю, а чудовий 17,3-дюймовий дисплей Helios 700 FHD IPS із частотою оновлення 144 Гц та технологією NVIDIA G-SYNC сприяє повному зануренню в ігрову реальність.

Клавіатуру обладнано RGB-підсвічуванням клавіш і функцією Anti-Ghosting, а для клавіш WASD додано механічні перемикачі MagTek; крім того, з’явився додатковий блок клавіш для перегонів із підвищеною точністю. Клавіші, розроблені для перегонових ігор, вирізняються ковпачками з кривизною 1,5 мм, що дає змогу геймерам виконувати точніші та більш контрольовані рухи в грі. У пристроях забезпечується легкість перемикання між стандартними клавішами WASD та MagForce і клавішами для перегонів, щоб геймер користувався тим набором клавіш, який найкраще підходить для поточної гри. Після перемикання на потрібний набір можна відрегулювати підсвітку та точку спрацьовування клавіші (для цього знадобиться програма Predator Sense або натискання гарячої клавіші P3).

Predator Helios 700

Predator Helios 700

Predator Helios 300 — потужність і універсальність

Популярна модель Acer Predator Helios 300 задала новий рівень якості для ігрових ноутбуків, пропонуючи найкращу швидкодію в цьому ціновому сегменті. Тепер найновіший ноутбук Helios 300, оснащений процесорами Intel Core 10-го покоління H-серії, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU із підтримкою розгону, технологією Max-Q Design і 15,6- дюймовим дисплеєм FHD IPS із частотою оновлення 240 Гц та овердрайвом 3 мс, ще раз ствердив свою репутацію одного з найпотужніших і універсальних ігрових ноутбуків за доступною ціною. У пристрої також використовуються карта пам’яті DDR4 з частотою 2933 МГц (до 32 ГБ), два SSD-диски PCIe NVMe в конфігурації RAID 0 та жорсткий диск обсягом до 2 Тбайт, завдяки яким забезпечується достатній рівень швидкодії та значне сховище для зберігання великих колекцій ігор категорії AAA та фільмів.

Застосована в ноутбуку система DTS:X Ultra Audio забезпечує об’ємний високоякісний звук для відтворення медіа в реалістичному просторовому звуковому ландшафті. Якщо користуватися навушниками, ця система формує надзвичайно близьке до природного звучання, дозволяє чути звуки так, як це задумали розробники, і підтримує спеціально налаштовані звукові режими, оптимізовані для різних ігрових жанрів (стратегій, RPG чи FPS).

Спеціально спроєктована технологія охолодження Acer забезпечує оптимальну температуру для роботи пристрою. Ноутбук обладнано двома вентиляторами включно з одним інноваційним 3D-вентилятором AeroBladeTM 4-го покоління, що знижує шум, одночасно збільшуючи потік повітря, а також технологією Acer CoolBoostTM, яка дає змогу регулювати роботу вентиляторів вручну, щоб підтримувати неперервне охолодження критично важливих ділянок. Крім того, цьому сприяють стратегічно розміщені вхідні та вихідні вентиляційні отвори.

Predator Helios 300

Predator Helios 300

Predator Triton 300 — мрія геймерів і представників творчих професій

Потужний і водночас компактний ігровий ноутбук Acer Predator Triton 300 оновлено — тепер він оснащений процесором Intel Core 10-го покоління H-серії та відеокартою до NVIDIA GeForce RTX 2070 із технологією Max-Q Design; частота оновлення дисплея сягає 240 Гц. 15,6-дюймовий дисплей FHD IPS характеризується часом відгуку 3 мс, яскравістю 300 ніт і підтримує 100% колірного простору sRGB – ідеальні показники як для ігор, так і для творчої роботи. Крім того, ноутбук має три SSD-диски M.2 (один PCIe та два комбіновані), які забезпечують достатньо місця для зберігання даних, а також ту блискавичну швидкість передавання даних і швидкодію, якої так потребують геймери.

Удосконалена термостійка конструкція містить три теплові трубки, а також систему охолодження з двома вентиляторами (один із яких – металевий 3D-вентилятор AeroBlade 4- го покоління), технологію CoolBoost і стратегічно розміщені вхідні та вихідні вентиляційні отвори. Усі найновітніші технології сховано в тонкому та легкому металевому корпусі завтовшки всього 19,9 мм та вагою 2,1 кг, завдяки чому ноутбук легко брати для гри в дорозі.

Predator Triton 300

Predator Triton 300

Nitro 7 — елегантний металевий пристрій для гри в дорозі

Оновлена модель Acer Nitro 7 — ще один варіант для геймерів, які прагнуть користуватися портативною моделлю. Елегантний металевий корпус цього ноутбука завтовшки лише 19,9 мм (0,78 дюйма) та має вагу 2,5 кг (5,51 фунта), проте в ньому міститься процесор Intel Core 10-го покоління H-серії та відеокарта до GeForce RTX 2060. Пристрій має до трьох слотів для високошвидкісних SSD-дисків M.2 обсягом до 1 ТБ у конфігурації RAID 0, карту пам’яті DDR4 2933 ємністю до 32 ГБ, адаптери Killer Ethernet E2600 та Intel Wi-Fi 6. Із такою потужністю завантаження ігор та відгук на дії гравця відбуваються з неймовірною швидкістю.

Термостійка конструкція Nitro 7 включає два вентилятори, чотири отвори для виходу тепла та технологію Acer CoolBoost, яку можна увімкнути в програмі NitroSense, щоб збільшити швидкість вентилятора на 10% та посилити охолодження ЦП/відеокарти на 9% порівняно з автоматичним режимом. Такі параметри конфігурації забезпечують максимально можливу швидкодію. Їй відповідають і високі характеристики 15,6-дюймового дисплея FHD IPS без відблиску: його частота оновлення 144 Гц та час відгуку 3 мс забезпечують чіткість відтворення графіки та плавність ігрового процесу без розмиття зображення.

Ціни та наявність

Ігровий ноутбук Predator Helios 700 надійде в продаж в Україні в кінці вересня з початковою ціною 79 999 грн.

Ігровий ноутбук Predator Helios 300 надійде в продаж в Україні в липні з початковою ціною 39 999 грн.

Ігровий ноутбук Predator Triton 300 надійде в продаж в Україні в липні з початковою ціною 41 999 грн.

Ігровий ноутбук Nitro 7 надійде в продаж в Україні в серпні з початковою ціною 37 999 грн.

Читайте також

Acer Swіft 5 (SF514-56TA) — антимікробний сенсорний екран, Intel 12-го покоління та USB4!

acer sf514 56ta thumb

Acer Aspire C24-1600 — тонкий та легкий моноблок для роботи та навчання

acer c24

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

acer aspire 7

Acer дарує ноутбуки та планшети ліцею «Гроно» в Україні для кращого навчання учнів

Acer Ukraine Львів Гроно

Acer проведе україномовну онлайн-презентацію [email protected] з Києва

Acer

Acer Swift Edge (SFA16-41) — 4K OLED екран та новий рівень безпеки в сучасних ультрабуках

acer swift edge

Огляд Predator Triton 500 SE (PT516-52s) — преміальний ігровий ноутбук 2022 року

predator triton 500se (4)

Огляд Acer Aspire 7 (A715-51G) — помічник в роботі та розвагах з Intel 12-покоління та NVIDIA RTX 3050 на борту

Acer Aspire 7

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: