Acer оновлює лінійку домашніх проекторів

Компанія Acer представила нову лінійку проекторів професійного рівня, що складається з трьох моделей: PL6310, PL6510 і PL6610T. Завдяки потужним діодам, які створюють надзвичайно яскраве випромінювання, ці лазерні проектори вирізняються неймовірною продуктивністю та високою тривалістю роботи (30 000 годин), а також не потребують обслуговування й забезпечують відтворення яскравого і надзвичайно чіткого зображення на професійному рівні під час презентацій та інших ділових заходів. Високі показники яскравості (5500 люменів) і контрастності (2 000 000 : 1) дають змогу фантастично чітко відтворювати зображення навіть у великих і добре освітлених приміщеннях, а можливість повороту на 360 градусів і вертикального розташування забезпечує неймовірну універсальність, під час проведення різноманітних заходів, зокрема виставок, презентацій і ярмарок.

Лазерна технологія люмінесцентного підсвічування забезпечує цим пристроям вищі показники яскравості й енергоефективності (економія складає близько 30 %) порівняно із ламповими аналогами. Сила випромінювання проекторів лінійки PL сягає 5500 люменів, тому вони здатні відтворювати надзвичайно яскраве та  чисте зображення у лекційних аудиторіях, концертних залах та інших великих приміщеннях. Зображення високої якості мають чіткий та реалістичний вигляд, навіть за яскравого освітлення. Лазерні діоди можуть створювати випромінювання з будь-якою довжиною хвилі, тому проектори мають широку колірну гаму та забезпечують високу точність передачі кольорів не на шкоду яскравості. Високої інтенсивності та точності передачі кольорів вдалося досягти тому, що пристрої відтворюють до 94 % відтінків колірного простору RGB.

Крім цього, компанія показала лінійку доступних за ціною бездротових проекторів X1 для бізнесу, навчання та домашнього використання. Нові бездротові проектори із підтримкою функції дублювання екрана забезпечують зручне дублювання презентацій або навчальних матеріалів зі смартфона або ноутбука під керуванням ОС Windows 10 за допомогою технології Miracast. Функцією можна користуватися без додаткових програм і кабелів. Проектори лінійки X1 втілили в собі найновітніші технології LumiSense, ColorBoost3D і ColorSafe II від компанії Acer, тому вони відтворюють зображення чітко, яскраво і без спотворення кольорів.

Високий рівень яскравості, що сягає 3500/3600 люменів, забезпечує яскраве та кришталево чисте відтворення зображення на великих екранах – навіть із великої відстані та за денного освітлення. Коефіцієнт контрастності становить 20 000 : 1. Його забезпечує технологія DynamicBlac, яка спочатку виконує покадровий аналіз екранного вмісту, а потім динамічно налаштовує потужність лампи, щоб оптимізувати відтворення рівнів чорного кольору.

Нова технологія Acer LumiSense дає пристрою змогу здійснювати покадровий інтелектуальний аналіз вмісту й одразу адаптувати зображення для оптимального сприйняття людським оком. Завдяки інтелектуальному аналізу та динамічній корекції за допомогою технології LumiSense темніші сцени відтворюються так само деталізовано, як і яскраві. В поєднанні з технологією Acer ColorBoost3D, яка забезпечує відтворення як двовимірного, так і тривимірного вмісту, вона забезпечує потужне випромінювання та комплексну обробку зображення.

Ціни та доступність

Усі 3 моделі, що складають лінійку проекторів PL від компанії Acer, уже надійшли до продажу в Україні. Початкова ціна становить від 1499 до 1699 євро. До лінійки входять такі моделі: PL6310W, PL6510 і PL6610T.

Лінійка XI, у свою чергу, складається з 8 моделей, кожна з яких найкращим чином відповідає певним індивідуальним вимогам. Пристрої також уже можна знайти на прилавках України. Початкова вартість становитиме від 399 до 599 євро.

Читайте також

Компанія Acer вітає українську команду переможців Міжнародної олімпіади з інформатики 2019 року

Acer

Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Acer Predator XN253QX

В Україні стартують продажі оновлених ігрових ноутбуків Acer Nitro 7 та Nitro 5

Acer Nitro

PlayUA Road Trip — мандруємо Україною від Дніпра до Карпат

PlayUA Road Trip

Оновлений ультрабук Acer Swift 7 вагою 890 г доступний в Україні

Acer Swift 7

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Новий монстр від Acer розкрутить вас на кругленьку суму

Acer Predator Triton 900

Рік додаткової гарантії від Acer

Рік додаткової гарантії від Асеr

Популярне