Acer оновила серії ігрових ноутбуків Predator Triton та Helios

Компанія Acer оголосила про оновлення та модернізацію кількох ігрових ноутбуків свого асортименту, зокрема Predator Triton 300 SE, Predator Helios 300 і Acer Nitro 5. Ноутбуки Predator Triton 300 SE і Acer Nitro 5 тепер оснащено новими процесорами 11-гопокоління Intel Core серії H35, що значно підвищує компактність моделі, а в моделях Predator Triton 300 SE і Predator Helios 300 установлено графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 30. Виконано також інші види модернізації, зокрема збільшено частоту оновлення дисплеїв і покращено технологію охолодження всієї плати.

Predator Triton 300 SE – надзвичайна потужність у портативному форматі

Predator Triton 300 SE (PT314-51s) нового покоління лише 17,9 мм завтовшки, і на ньому можна грати в найсучасніші ігри у дорозі. Цей компактний ноутбук, вагою лише 1,7 кг, містить у своєму стриманому на вигляд суцільнометалевому корпусі процесор 11 покоління Intel Core i7 спеціальної серії H35, який може сягати тактової частоти аж до 5 ГГц, що забезпечує блискавичне опрацювання даних, і графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 3060. Інноваційна система охолодження з двома вентиляторами включає вентилятор 5 покоління AeroBlade та побудована із застосуванням технології Acer Vortex Flow, і тому здатна контролювати рівень температури ноутбука навіть під час найзапекліших ігрових баталій. Повністю металевий вентилятор Aeroblade цього покоління має кінцівки лопаток такої форми, що збільшує вхідний потік повітря, яке спрямовується так, щоб мінімізувати турбулентність і направляти потік повітря для охолодження критично важливих компонентів. У результаті ефективність збільшилася на 10 % у порівнянні з попереднім поколінням. Acer Vortex Flow – це інженерна концепція для створення аеродинамічного потоку всередині корпусів. Система складається з теплообмінних трубок, випускних отворів і двох вентиляторів, розташованих у ключових місцях для кращого охолодження ЦП, графічного процесора та інших критично важливих компонентів, завдяки чому в кінцевому підсумку збільшується продуктивність.

Під час ігор і перегляду фільмів, гравці високо оцінять установлений у моделі Predator Triton 300 SE 14-дюймовий дисплей FHD із частотою оновлення 144 Гц та тонкою лицьовою панеллю з трьох сторін. Час роботи від акумулятора становить 10 годин, тому гравці зможуть трошки повчитися між ігровими сеансами або на деякий час зависнути в улюбленому стримі після важкого робочого дня. Клавіатура з 3-зонним RGB-підсвічуванням розширює можливості користувача з точки зору контролю ігрового процесу, а аудіосистема DTS:X Ultra посилює враження від ігор завдяки чіткому й добре збалансованому звуку, тож ґеймери можуть точно визначити, де саме ховається ворог. На додаток до Intel Killer Wi-Fi 6 1650i AX модель Predator Triton 300 SE має різні порти, зокрема Thunderbolt 4, USB 3.2 2-го покоління та HDMI. Врешті, утиліта PredatorSense і клавіша Turbo дають можливість гравцеві керувати режимом роботи вентиляторів у реальному часі, переключаючись у тихіший режим під час роботи або редагування контенту, та переходячи в режим максимальної потужності під час гри.

Predator Helios 300 – швидка безперервна гра з прицілом на майбутнє

Модель Predator Helios 300 (PH315-53) було оновлено, тепер вона містить найновіший графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 3080 GPU для ноутбуків і до 32 ГБ пам’яті DDR4, тому ґеймери отримають необхідну потужність для перемог в іграх цього покоління та наступного. Окрім потужних компонентів, здатних витримати неймовірні навантаження, цей ноутбук оснащено дисплеєм IPS із частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 3 мс, що відтворює зображення без жодних переривань, тоді як аудіосистема DTS:X Ultra з підтримкою навколишнього 3D-звуку дає можливість ще глибше зануритися в звукове оточення і атмосферу гри. У ноутбуку встановлено два вентилятори, у тому числі один із спеціально розроблених компанією Acer 3D-вентиляторів AeroBlade, а також використовується технологія Acer CoolBoost, яка коригує роботу вентиляторів і запобігає перегріванню критично важливих ділянок.

Acer Nitro 5 — зануртеся в гру

Моделі Nitro 5 завжди вирізнялися найкращим співвідношенням вартості й характеристик, і нинішнє покоління продовжує цю традицію. Ноутбуки оснащено процесорами 11 покоління Intel Core серії H35, графічними процесорами NVIDIA GeForce GTX і до 32 ГБ DDR4 RAM. Такі характеристики забезпечують ґеймерам необхідну потужність для плавного проходження найпопулярніших ігор, а два SSD M.2 PCIe / SATA створюють достатньо місця для гравців, які грають у найрізноманітніші типи ігор. У ситуаціях, коли в ідеалі має бути менше шуму або більше потужності, вбудована програма NitroSense дає користувачам змогу зручно перевірити температуру системи, відрегулювати швидкість вентиляторів та виконати інші дії.

Ціни та наявність у продажу

Ігрові ноутбуки Predator Triton 300 SE (PT314-51s) надійдуть до продажу в Україні у березні з початковою ціною 52 000 грн.

Ігрові ноутбуки Predator Helios 300 (PH315-53) надійдуть до продажу в Україні у березні з початковою ціною 43 500 грн.

Ноутбуки Acer Nitro 5 (AN515-56) із 15-дюймовою діагоналлю надійдуть до продажу в Україні у квітні з початковою ціною 32 000 грн.

Ноутбуки Acer Nitro 5 (AN517-53) із 17-дюймовою діагоналлю надійдуть до продажу в Україні у квітні з початковою ціною 36 000 грн.

Читайте також

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Розробіть дизайн взуття для гонщика “Формули-1” та виграйте ConceptD Creator Studio

Ігрові ноутбуки Acer отримали процесори Intel Core серії H 11-го покоління

Acer Predator

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Acer

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: