Acer представила Nitro 5 і Swift 3 з процесорами Ryzen 2-го покоління

Учора, напередодні виставки Computex Taipei 2019, компанія Acer представила мобільні процесори AMD Ryzen 2-го покоління з відеокартою Radeon Vega, якими оснащено ігровий ноутбук Nitro 5 та легкий робочий ноутбук Swift 3. Вони забезпечують неймовірну потужність і ефективність роботи, високу якість графіки для потокової передачі відео та гри, а також адаптивні обчислювальні можливості.

Nitro 5 із процесором Ryzen — забудьте про просідання фреймрейту

Ноутбук Nitro 5, оснащений процесором AMD Ryzen 7 3750H 2-го покоління і відеокартою Radeon RX 560X, надає виключні можливості для роботи. Завдяки новим технологіям AMD, користувачі отримують високоякісну графіку та адаптивну продуктивність. Вони зможуть грати в улюблені ігри, насолоджуючись винятковою деталізацією зображення на 15,6-дюймовому дисплеї Full HD IPS з частотою 60 або 144 Гц, що вирізняється чудовим співвідношенням екрана й корпуса (80 %). Застосовані в ноутбуці Nitro 5 технологія 2×2 MU-MIMO та підтримка стандарту Wi-Fi 5 — дають змогу відтворювати ігрову реальність без жодних перешкод. Для підключення допоміжних пристроїв можна скористатися численними портами ноутбука, наприклад HDMI 2.0, USB Type-C 3.1 1-го покоління (зі швидкістю до 5 Гбіт/с) тощо.

Ноутбук Nitro 5 оснащено двома вентиляторами, технологією Acer CoolBoostTM і подвійним випускним отвором, щоб запобігти його перегріванню під час тривалої гри. Технологія CoolBoost збільшує швидкість обертання вентилятора на 10 % і покращує рівень охолодження центрального процесора та відеокарти на 9 % (порівняно з автоматичним

Ноутбук Nitro 5 із 15-дюймовим дисплеєм Full HD IPS надійде до продажу в Україні у вересні за вартістю від $949.

Swift 3 із процесором Ryzen для підвищеної продуктивності

Процесор AMD Ryzen 7 3700U 2-го покоління і відеокарта Radeon Vega на ноутбуці Swift 3 забезпечують високу потужність, ефективність і швидкість роботи. Із додатковою дискретною відеокартою Radeon 540X, користувачі отримують продуктивність, що часом так необхідна для виконання складних завдань, які потребують більше ресурсів.

Ноутбук Swift 3 має тонкий алюмінієвий корпус, та шарніри, завдяки яким можна відкинути кришку на 180 градусів. Цей малюк постачається із 14-дюймовим дисплеєм FHD IPS із вузькою рамкою, а також із новітніми засобами підвищення продуктивності та якості підключення до мережі. При цьому, вага ноутбука становить лише 1,45 кг, а товщина – всього 17,95 мм.

Acer Swift 3 із 14-дюймовим дисплеєм FHD IPS надійде до продажу в Україні у липні і коштуватиме від $599.

Нові ноутбуки Nitro 5 і Swift 3 із мобільними процесорами AMD Ryzen 2-го покоління будуть представлені на стенді компанії Acer у Xinyi Plaza, Xiangti Avenue Plaza, що у місті Тайбей, з 28 травня до 2 червня 2019 року.

Читайте також

Найлегший 15-дюймовий ноутбук у світі – Огляд Acer Swift 5

Оновлені TravelMate B3 — Ідеальні помічники у навчанні від Acer

Легкий та зручний! Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Acer анонсувала появу портативного світлодіодного проектора B250i з аудіосистемою студійного рівня

Acer B250i

Acer представила три нові ігрові монітори лінійки Predator із неймовірними можливостями

Predator X38

Acer представила новий ноутбук для фахівців, які часто подорожують — TravelMate P6

Acer TravelMate P6

Компанія Acer поповнила лінійку ПК для творчої роботи ноутбуками-трансформерами та робочою станцією

Acer ConceptD 7 Ezel

Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Популярне