Acer представила Nitro 5 і Swift 3 з процесорами Ryzen 2-го покоління

Учора, напередодні виставки Computex Taipei 2019, компанія Acer представила мобільні процесори AMD Ryzen 2-го покоління з відеокартою Radeon Vega, якими оснащено ігровий ноутбук Nitro 5 та легкий робочий ноутбук Swift 3. Вони забезпечують неймовірну потужність і ефективність роботи, високу якість графіки для потокової передачі відео та гри, а також адаптивні обчислювальні можливості.

Nitro 5 із процесором Ryzen — забудьте про просідання фреймрейту

Ноутбук Nitro 5, оснащений процесором AMD Ryzen 7 3750H 2-го покоління і відеокартою Radeon RX 560X, надає виключні можливості для роботи. Завдяки новим технологіям AMD, користувачі отримують високоякісну графіку та адаптивну продуктивність. Вони зможуть грати в улюблені ігри, насолоджуючись винятковою деталізацією зображення на 15,6-дюймовому дисплеї Full HD IPS з частотою 60 або 144 Гц, що вирізняється чудовим співвідношенням екрана й корпуса (80 %). Застосовані в ноутбуці Nitro 5 технологія 2×2 MU-MIMO та підтримка стандарту Wi-Fi 5 — дають змогу відтворювати ігрову реальність без жодних перешкод. Для підключення допоміжних пристроїв можна скористатися численними портами ноутбука, наприклад HDMI 2.0, USB Type-C 3.1 1-го покоління (зі швидкістю до 5 Гбіт/с) тощо.

Ноутбук Nitro 5 оснащено двома вентиляторами, технологією Acer CoolBoostTM і подвійним випускним отвором, щоб запобігти його перегріванню під час тривалої гри. Технологія CoolBoost збільшує швидкість обертання вентилятора на 10 % і покращує рівень охолодження центрального процесора та відеокарти на 9 % (порівняно з автоматичним

Ноутбук Nitro 5 із 15-дюймовим дисплеєм Full HD IPS надійде до продажу в Україні у вересні за вартістю від $949.

Swift 3 із процесором Ryzen для підвищеної продуктивності

Процесор AMD Ryzen 7 3700U 2-го покоління і відеокарта Radeon Vega на ноутбуці Swift 3 забезпечують високу потужність, ефективність і швидкість роботи. Із додатковою дискретною відеокартою Radeon 540X, користувачі отримують продуктивність, що часом так необхідна для виконання складних завдань, які потребують більше ресурсів.

Ноутбук Swift 3 має тонкий алюмінієвий корпус, та шарніри, завдяки яким можна відкинути кришку на 180 градусів. Цей малюк постачається із 14-дюймовим дисплеєм FHD IPS із вузькою рамкою, а також із новітніми засобами підвищення продуктивності та якості підключення до мережі. При цьому, вага ноутбука становить лише 1,45 кг, а товщина – всього 17,95 мм.

Acer Swift 3 із 14-дюймовим дисплеєм FHD IPS надійде до продажу в Україні у липні і коштуватиме від $599.

Нові ноутбуки Nitro 5 і Swift 3 із мобільними процесорами AMD Ryzen 2-го покоління будуть представлені на стенді компанії Acer у Xinyi Plaza, Xiangti Avenue Plaza, що у місті Тайбей, з 28 травня до 2 червня 2019 року.

Читайте також

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Новий монстр від Acer розкрутить вас на кругленьку суму

Acer Predator Triton 900

Рік додаткової гарантії від Acer

Рік додаткової гарантії від Асеr

Новий проектор Acer Nitro G550 істотно розширює ігрові можливості

Acer

Компанія Acer розробила доступні за ціною надширокі дисплеї з вигнутим екраном

Acer Nitro EI491CR P

Кожен знайде своє або які новинки показала Acer під час [email protected]

Acer завалила ігрову спільноту новими пристроями під час [email protected]

Predator Helios 300

Acer Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Acer Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Популярне