Acer представила новий ігровий ноутбук — Nitro 5

Acer славиться своєю варіативністю техніки за порівняно невисоку ціну, тому їхня продукція має неабиякий попит у нашій країні. Сьогодні компанія Acer представила останнє доповнення до своєї лінійки ігрових пристроїв — Nitro 5.

Нова модель призначена здебільшого для ґеймерів-аматорів, проте вирізняється хорошою продуктивністю за свою ціну. Nitro 5 обладнано 15-дюймовим екраном та процесорами 8-го покоління Intel Core i7 та Intel Core i7+, що значною мірою підвищує швидкість і ефективність обробки даних, перетворюючи вашу улюблену мережеву гру на захопливе дійство під час дружніх інтернет-баталій.

«Те, що Acer одна з перших обладнала свій ігровий ноутбук Nitro 5 новими процесорами Intel Core i7+, є величезною перевагою, – зазначив Джеррі Хо, генеральний директор підрозділу ноутбуків для масового ринку, відділу ІТ-продукції компанії Acer. – Новий Nitro 5 – винятково продуктивна і при цьому доступна за ціною модель, здатна перевищити сподівання більшості ґеймерів, а також користувачів, яким ноутбук потрібен для виконання робочих завдань під час ділових поїздок».

Якісний звук – важливий елемент будь-якої гри. Точно налаштовані динаміки з підтримкою технологій Dolby Audio Premium та Acer TrueHarmony здатні вловити звуки від будь-яких потенційних нападників, які з’являться на обрії. Nitro 5 оснащено адаптером бездротового зв’язку Intel Wireless-AC 9560, який підтримує стандарт 2×2 802.11ac і технологію Gigabit WiFi, забезпечує оперативну передачу даних під час ігор, потокової відеотрансляції та сеансу конференц-зв’язку. Численні порти, зокрема надшвидкісні USB (тип C), HDMI 2.0 і Gigabit Ethernet, розташовані таким чином, щоб користувач був готовий виконати будь-яке завдання як удома, так і в дорозі.

Очікувати на Acer Nitro 5 в Україні слід уже найближчим часом за ціною від 26990 грн.

Читайте також

Компанія Acer вітає українську команду переможців Міжнародної олімпіади з інформатики 2019 року

Acer

Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Acer Predator XN253QX

В Україні стартують продажі оновлених ігрових ноутбуків Acer Nitro 7 та Nitro 5

Acer Nitro

Acer оновлює лінійку домашніх проекторів

Acer X1

PlayUA Road Trip — мандруємо Україною від Дніпра до Карпат

PlayUA Road Trip

Оновлений ультрабук Acer Swift 7 вагою 890 г доступний в Україні

Acer Swift 7

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Новий монстр від Acer розкрутить вас на кругленьку суму

Acer Predator Triton 900

Популярне