Acer представила новий ігровий ноутбук — Nitro 5

Acer славиться своєю варіативністю техніки за порівняно невисоку ціну, тому їхня продукція має неабиякий попит у нашій країні. Сьогодні компанія Acer представила останнє доповнення до своєї лінійки ігрових пристроїв — Nitro 5.

Нова модель призначена здебільшого для ґеймерів-аматорів, проте вирізняється хорошою продуктивністю за свою ціну. Nitro 5 обладнано 15-дюймовим екраном та процесорами 8-го покоління Intel Core i7 та Intel Core i7+, що значною мірою підвищує швидкість і ефективність обробки даних, перетворюючи вашу улюблену мережеву гру на захопливе дійство під час дружніх інтернет-баталій.

«Те, що Acer одна з перших обладнала свій ігровий ноутбук Nitro 5 новими процесорами Intel Core i7+, є величезною перевагою, – зазначив Джеррі Хо, генеральний директор підрозділу ноутбуків для масового ринку, відділу ІТ-продукції компанії Acer. – Новий Nitro 5 – винятково продуктивна і при цьому доступна за ціною модель, здатна перевищити сподівання більшості ґеймерів, а також користувачів, яким ноутбук потрібен для виконання робочих завдань під час ділових поїздок».

Якісний звук – важливий елемент будь-якої гри. Точно налаштовані динаміки з підтримкою технологій Dolby Audio Premium та Acer TrueHarmony здатні вловити звуки від будь-яких потенційних нападників, які з’являться на обрії. Nitro 5 оснащено адаптером бездротового зв’язку Intel Wireless-AC 9560, який підтримує стандарт 2×2 802.11ac і технологію Gigabit WiFi, забезпечує оперативну передачу даних під час ігор, потокової відеотрансляції та сеансу конференц-зв’язку. Численні порти, зокрема надшвидкісні USB (тип C), HDMI 2.0 і Gigabit Ethernet, розташовані таким чином, щоб користувач був готовий виконати будь-яке завдання як удома, так і в дорозі.

Очікувати на Acer Nitro 5 в Україні слід уже найближчим часом за ціною від 26990 грн.

Читайте також

Легкий та зручний! Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Acer анонсувала появу портативного світлодіодного проектора B250i з аудіосистемою студійного рівня

Acer B250i

Acer представила три нові ігрові монітори лінійки Predator із неймовірними можливостями

Predator X38

Acer представила новий ноутбук для фахівців, які часто подорожують — TravelMate P6

Acer TravelMate P6

Компанія Acer поповнила лінійку ПК для творчої роботи ноутбуками-трансформерами та робочою станцією

Acer ConceptD 7 Ezel

Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Ігровий ноутбук Acer Predator Triton 300 доступний в Україні

Acer Predator Triton 300

Новий 14 дюймовий Acer Swift 5

Популярне