Acer презентувала перший у світі проектор з режимом Auto-Portrait для роботи з вертикальним контентом

Компанія Acer презентувала портативний бездротовий світлодіодний проєктор моделі C250i, який характеризується можливістю орієнтації під різними кутами без застосування стіики, а також перший у світі працює з вертикальним контентом, завдяки чому користувачі можуть без жодних зусиль ділитися контентом свого смартфона — будь-де й будь-коли. Acer C250i — це суперлегкий проєктор, який має вагомі переваги, коли справа торкається можливості відтворення зображень під різними кутами, роздільної здатності, тривалості автономної роботи й загальної простоти у використанні.

Acer C250i

Acer C250i

Acer C250i: Відтворення зображень під різники кутами будь-де й будь-коли

На відміну від інших проєкторів, обмежених горизонтальною проєкційною відстанню, проєктор C250i підтримує відтворення зображень під різними кутами без використання стійки завдяки унікальній формі свого корпуса. Така конструкція не тільки стильна, але й забезпечує для користувача цілковиту гнучкість, даючи змогу проєктувати екран смартфона на стіни, стелю або будь-яку поверхню, і все це без використання стійки або триноги. Користувач може «котити» проєктор, поклавши його на бік, щоб знайти найліпший кут для перегляду контенту на стіні або стелі; вертикальна орієнтація підтримує проєктування на горизонтальну поверхню й активує режим роботи з вертикальним контентом. Цей новий режим дає змогу користувачеві безпосередньо відображати відеочат або потокові трансляції в портретному режимі (наприклад, у Facebook або Instagram) за допомогою бездротового з’єднання, використовуючи для цього всю поверхню відображення без чорних смуг з боків. Створений з акцентом на надзвичайній гнучкості в повсякденному використанні, проєктор C250i характеризується набором властивостей, які, безумовно, вразять навіть найбільш досвідчених користувачів смартфонів. Виправлення трапецієподібних спотворень гарантує, що вміст екрана виглядатиме бездоганно під будь-яким кутом відображення.

C250i: Високоякісне зображення з роздільною здатністю Full HD й робота в режимі бездротового зв’язку

Попри компактні розміри, проєктор C250i підтримує режим відтворення з високою роздільною здатністю 1080p, а його акумулятор здатен забезпечити автономну роботу протягом 5 годин від одного заряджання. Налагодити бездротове з’єднання з проєктором C250i без будь-яких проблем можуть користувачі Android та iOS удома й під час поїздок. Світлодіодний модуль проєктора C250i має заявлений ресурс 30 000 годин, ширина NTSC- сумісної палітри кольорів становить 100%, яскравість сягає 300 люменів ANSI, а коефіцієнт контрастності — 5000:1. До того ж, проєктор C250i можна використовувати як портативний заряджальний пристрій для зарядки смартфона під час подорожі. Убудовані в проектор гучномовці Bluetooth мають потужність 5 Вт і забезпечують найліпший у своєму класі звук під час перегляду фільмів або телевізійних шоу.

Acer PL1250i

Acer PL1250i

Серія PL1: Лазерні проєктори з яскравістю 4000 люменів2, призначені для безвідмовної роботи в режимі 24/7

Додатково до проєктора моделі C250i компанія Acer анонсувала нові лазерні проєктори серії PL1 (PL1520i/PL1320W/PL1220), призначені для використання у виставкових залах середнього розміру, на різних заходах, комерційних виставках і нарадах. Їх призначено для тривалої експлуатації в режимі 24/7, вони не потребують частого технічного обслуговування, оскільки світлодіодний модуль має заявлений ресурс до 30 000 годин. Проєктори серії PL1 ідеальні для бездротового2 відтворення зображень у різних комерційних застосуваннях, як-от реклама, дошки оголошень у громадських місцях, відтворення відео у вестибюлях тощо. Для додаткового забезпечення довговічності ці проєктори мають ступінь захисту IP6X завдяки герметизованому оптичному модулю, підтримку відображення в режимі 360° і у портретному режимі3, а також корекцію трапецієподібних спотворень зображення в 4 кутах.

CastMaster Touch: бездротова система презентацій із сенсорним керуванням

Система CastMaster Touch компанії Acer — це зручна в користуванні бездротова система презентацій, яка складається з приймачів і передавачів, що мають вигляд каменів елегантної форми й заміняють собою прокладені кабелі. Вони працюють за принципом plug and play, тому не потребують програмного забезпечення й можуть комутувати сигнали різних учасників презентації протягом 0,1 секунди. Керувати цією системою можна за допомогою сенсорних жестів, яка характеризується низькою затримкою для динамічного контенту — менше ніж 100 мс. Система CastMaster Touch узгоджено працює з проєкторами серії PL1 у налаштуванні на режим кімнати для нарад.

Ціни й наявність

Проєктори Acer C250i надійдуть до продажу в Україні у січні 2020 року за ціною від 15 200 грн.

Проєктори Acer PL1520i надійдуть до продажу в Україні у листопаді 2019 року за ціною від 42 200 грн.

Читайте також

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5

Acer розширює серію для творчих людей ConceptD

ConceptD

Acer запускає лінійку надійних ноутбуків і планшетів Enduro

Acer Enduro T1

Популярне