Acer розширює фінансову підтримку українських шкіл із метою підвищення цифрової грамотності

Оскільки освіта є одним із пріоритетів стратегії Acer із корпоративної соціальної відповідальності — компанія дарує обладнання для 2300 учнів із Полтавщини.

Компанія Acer дарує українським школам комп’ютерне обладнання, що допоможе підвищити рівень цифрової грамотності й покращити доступ до комп’ютерних технологій серед учителів, школярів, їхніх батьків та інших членів громади. Три школи в Полтавській області, де загалом навчається близько 2300 учнів, отримають відповідне пожертвування в рамках реалізації компанією Acer довгострокового зобов’язання щодо соціальної відповідальності. Одним із ключових напрямів цієї стратегії є, зокрема, й освітня галузь.

До останнього проєкту долучилося й Міністерство цифрових технологій Тайваню: спільний пакет допомоги передбачає передачу ноутбуків Acer Aspire, гарнітур, інтерактивних модулів Acer Smart Touch (із цифровим проєктором та інтерактивною дошкою), а також маршрутизаторів Wi-Fi. Уже на початку нового навчального року у вересні отриману техніку почнуть використовувати під час проведення уроків у класах і в дистанційному форматі, а також для запису освітніх матеріалів. Під час тематичних занять мова йтиме насамперед
про активніше використання технологій в освіті та поглиблення базових знань із таких питань, як застосування штучного інтелекту, кодування, основи комп’ютерного та програмного забезпечення, цифрові технології, робототехніка й безпечне використання Інтернету.

«Полтавщина належить до регіонів, які приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні, і саме тут існує нагальна потреба в підтримці освіти й упровадженні технологій, – розповідає Дмитро Єлізаров, генеральний директор Acer у Східній Європі та Україні. – Передача ноутбуків, проєкторів та іншого обладнання допоможе полегшити навчальний процес і сприятиме реалізації довгострокової стратегії українського підрозділу Acer, спрямованої на підвищення кваліфікації вчителів. Усе це відбуватиметься в тісній співпраці з Міністерством освіти й науки та Міністерством цифрової трансформації України».

сказав Євген Смеляк, представник компанії Acer

Крім того, у січні компанія Acer подарувала львівській школі ноутбуки та планшети для покращення навчального процесу й проведення занять із робототехніки. Освіта – один із ключових напрямів соціальної діяльності Acer, що підтримується на 3 глобальному рівні в рамках зобов’язання компанії дотримуватися принципів корпоративної соціальної відповідальності. На знак подяки за свою роботу компанія щороку здобуває нагороди в галузі екологічного, соціального й корпоративного управління. Їх отримують ті проєкти Acer, у рамках яких для допомоги суспільству використовуються основні компетенції й продукти компанії. До того ж Acer увійшла до списку 2000 найвпливовіших компаній, які працюють над досягненням Цілей сталого розвитку ООН у сфері цифрової інтеграції. Цей список склав альянс World Benchmarking Alliance.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Що варто знати про Хромбуки?

acer chromebooks thumb ua

OLED екран та сучасна RTX 4050 у легкому ноутбуці! Це можливо з новим Acer Swift X 14 (SFX14-71G)

acer swift x thumb ua

Вперше офіційно в Україні! Нові ноутбуки Chromebook та Chromebook Plus від Acer надходять у продаж!

acer chromebook

10″ металевий планшет для побуту та навчання — Acer Iconia Tab P10 (P10-11-K8A5)

photo 2023 12 21 12 12 44

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV (UM.HX2EE.V23)

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

Predator Helios Neо 16 (PHN16-71) — ігровий ноутбук 2024! Intel Core 13, RTX 4060

acer predator neo ua thumb

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

acer nitro xv272u review 02

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: