Acer та Red Bull Media House продовжують співпрацю у галузі кіберспорту

Сьогодні Acer і Red Bull Media House оголосили про початок нового етапу інформаційного партнерства. Компанії співпрацюють уже понад рік і за цей час встигли втілити низку найоригінальніших, найцікавіших і найперспективніших ігрових проектів у галузі кіберспорту.

Усе почалося торік у травні зі спільної ідеї — дати ґеймерам змогу «зазирнути за лаштунки» захопливого світу кіберспорту та дізнатися більше про ігрових персонажів, локації та технології.

У рамках нової програми, зокрема, було створено документальні стрічки «Докладно про кіберспорт» і «Стати частиною ігрової реальності», що набрали кілька мільйонів переглядів.

Налагодження плідної співпраці — важливий аспект нашої стратегії в ігровій сфері. Ми, представники компаній Acer і Red Bull Media House, глибоко переконані: шанувальники кіберспорту й учасники ігрових співтовариств мають бути забезпечені виключно якісним та оригінальним контентом. Досягнення Acer в ігровій галузі вдало доповнено використанням ультрасучасних продуктів Predator і захопливими сюжетами, що їх створюють у Red Bull Media House. Таке поєднання якнайкраще сприяє просуванню флагманських продуктів і розвитку відеотехнологій, — розповідає . — Ми з нетерпінням чекаємо на продовження успішного співробітництва з Red Bull Media House і прагнемо й далі підвищувати рівень та ефективність нашої взаємодії, що стосується розробки якісних брендів.

Хайо Блінген, віце-президент Acer із питань маркетингу в країнах Європи, Близького Сходу та Африки

У якості своїх перспектив на наступний рік компанії Acer та Red Bull Media House вбачають втілення цікавих ідей із розвитку контенту, що передбачає подальше розширення взаємодії з ігровою спільнотою. Наприклад, мета проекту «Призма» — провести завуальоване дослідження причин, із яких люди стають прихильниками кіберспорту. У другому сезоні творці стрічки «Стати частиною ігрової реальності» відвідають чотири нових міста в різних куточках світу і покажуть, як ігрова культура впливає на повсякденне життя. Для ознайомлення з усіма сюжетами та стислим оглядом контенту перейдіть за посиланням.

Читайте також

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Магнієвий Acer Swift 3 з процесорами AMD Ryzen 4000 вже в Україні

Acer оновила Predator Triton 500 та Nitro 5

Найбільший з хижаків: 43-дюймовий Predator вже у продажу!

Кіберспортивна платформа Planet9 офіційно запущена

Acer розширює лінійку професійних ноутбуків ConceptD в Україні

Нова лінійка моніторів СВ2 від Acer — 4к та надійність

Найлегший 15-дюймовий ноутбук у світі – Огляд Acer Swift 5

Популярне