Acer та Red Bull Media House продовжують співпрацю у галузі кіберспорту

Сьогодні Acer і Red Bull Media House оголосили про початок нового етапу інформаційного партнерства. Компанії співпрацюють уже понад рік і за цей час встигли втілити низку найоригінальніших, найцікавіших і найперспективніших ігрових проектів у галузі кіберспорту.

Усе почалося торік у травні зі спільної ідеї — дати ґеймерам змогу «зазирнути за лаштунки» захопливого світу кіберспорту та дізнатися більше про ігрових персонажів, локації та технології.

У рамках нової програми, зокрема, було створено документальні стрічки «Докладно про кіберспорт» і «Стати частиною ігрової реальності», що набрали кілька мільйонів переглядів.

Налагодження плідної співпраці — важливий аспект нашої стратегії в ігровій сфері. Ми, представники компаній Acer і Red Bull Media House, глибоко переконані: шанувальники кіберспорту й учасники ігрових співтовариств мають бути забезпечені виключно якісним та оригінальним контентом. Досягнення Acer в ігровій галузі вдало доповнено використанням ультрасучасних продуктів Predator і захопливими сюжетами, що їх створюють у Red Bull Media House. Таке поєднання якнайкраще сприяє просуванню флагманських продуктів і розвитку відеотехнологій, — розповідає . — Ми з нетерпінням чекаємо на продовження успішного співробітництва з Red Bull Media House і прагнемо й далі підвищувати рівень та ефективність нашої взаємодії, що стосується розробки якісних брендів.

Хайо Блінген, віце-президент Acer із питань маркетингу в країнах Європи, Близького Сходу та Африки

У якості своїх перспектив на наступний рік компанії Acer та Red Bull Media House вбачають втілення цікавих ідей із розвитку контенту, що передбачає подальше розширення взаємодії з ігровою спільнотою. Наприклад, мета проекту «Призма» — провести завуальоване дослідження причин, із яких люди стають прихильниками кіберспорту. У другому сезоні творці стрічки «Стати частиною ігрової реальності» відвідають чотири нових міста в різних куточках світу і покажуть, як ігрова культура впливає на повсякденне життя. Для ознайомлення з усіма сюжетами та стислим оглядом контенту перейдіть за посиланням.

Читайте також

Оновлений ультрабук Acer Swift 7 вагою 890 г доступний в Україні

Acer Swift 7

PlayUA Road Trip — мандруємо Україною від Дніпра до Карпат

PlayUA Road Trip

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Новий монстр від Acer розкрутить вас на кругленьку суму

Acer Predator Triton 900

Рік додаткової гарантії від Acer

Рік додаткової гарантії від Асеr

Acer представила Nitro 5 і Swift 3 з процесорами Ryzen 2-го покоління

Acer Swift 3

Новий проектор Acer Nitro G550 істотно розширює ігрові можливості

Acer

Компанія Acer розробила доступні за ціною надширокі дисплеї з вигнутим екраном

Acer Nitro EI491CR P

Популярне