Acer випускає на волю ігрового монстра — Predator Helios 500

Компанія Acer представила на світовій пресконференції [email protected] у Нью-Йорку два ігрових ноутбука Predator Helios. Це надзвичайно потужний Predator Helios 500, який оснащено процесорами 8-го покоління Intel Core i9+, і Predator Helios 300 Special Edition, що відрізняється від попередньої моделі покращеними характеристиками та має впізнаваний світлий корпус. Обидва ноутбука відповідають стандарту VR-Ready, пропонують новітні технології контролю температурного режиму та можуть підтримувати блискавично швидкий зв’язок.

Acer Predator helios 500

Ноутбук Predator Helios 500 – справжній ігровий монстр, якого було створено для найазартніших гравців. Його оснащено процесором 8-го покоління Intel Core i9+ і відеокартою GeForce GTX 1070, які можна розігнати. Накопичувач Intel Optane Optane збільшує швидкість реагування системи та прискорює завантаження, а оперативна пам’ять обсягом до 64 ГБ, швидкісне з’єднання за технологією Killer DoubleShot Pro та надзвичайно швидкий накопичувач SSD NVMe з інтерфейсом стандарту PCIe перетворюють ноутбук Helios 500 на ідеальну платформу для ігор категорії ААА з високими системними вимогами та потокових відеотрансляцій. Високоякісне зображення відтворюється на яскравому та динамічному екрані з діагоналлю 17,3 дюйма на основі IPS-матриці. Він підтримує роздільну здатність FHD або 4K UHD та гарантує високу стабільність ігрового процесу завдяки високій частоті оновлення, що становить 144 Гц. Підтримку технології NVIDIA G-SYNC забезпечено як для вбудованого екрана, так і для зовнішніх, тому зображення в будь-якому разі буде відтворюватися плавно, без розривів і підвисання. Гравцям, які бажають повністю зануритися в гру, стануть у пригоді подвійні порти Thunderbolt3, а також роз’єми для підключення зовнішніх екранів і порти HDMI 2.0, які забезпечують можливість підключення одразу трьох моніторів.

Acer Predator helios 500

Acer Predator Helios 500

Acer Predator Helios 300 Special Edition

Лінійку недорогих ігрових ноутбуків Helios 300 від компанії Acer доповнить модель Special Edition із надзвичайно розкішним для ігрових ноутбуків алюмінієвим корпусом білого кольору та золотистим оздобленням країв. Ноутбук Helios 300 Special Edition (PH315-51) із 15,6-дюймовим екраном на основі IPSматриці та покращеною частотою оновлення (144 Гц) забезпечує надзвичайно плавний ігровий процес. Висока частота оновлення зменшує час візуалізації кадру та затримку вводу, даючи гравцям можливість повністю зануритися в гру. Ноутбук оснащено процесором 8-го покоління Intel Core i7+, відеокартою GeForce GTX 1060, яку можна розігнати, а також накопичувачем SSD NVMe ємністю до 512 ГБ з інтерфейсом PCIe Gen 3 і твердим диском ємністю до 2 ТБ. У базовій конфігурації ноутбук Helios 300 Special Edition має оперативну пам’ять DDR4 обсягом 16 ГБ, однак її можна збільшити до 32 ГБ. Накопичувач Intel Optane прискорює завантаження ігор і програм, полегшує доступ до інформації, а також збільшує швидкість реагування системи загалом.

Acer Predator Helios 300 Special Edition

Acer Predator Helios 300 Special Edition

Ціни

Ігрові ноутбуки Predator Helios 500 надійдуть у продаж в Україні в кінці червня з початковою ціною від 64 990 грн. Щодо Acer Predator Helios 300 Special Edition поки нічого не відомо.

 

Читайте також

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5