Acer запускає лінійку надійних ноутбуків і планшетів Enduro

Сьогодні Acer запускає Enduro – нову лінійку надійних ноутбуків і планшетів, спеціально розроблених для забезпечення безперебійної продуктивної роботи та зручного транспортування. Такі властивості пристроїв високо оцінять фахівці, що працюють у складних польових умовах. Працівники служб оперативного реагування та промисловості отримають з Acer Enduro N7 надійного помічника, а івент- менеджери та любителі активного відпочинку оцінять тонкий і легкий, однак надійний Enduro N3. Доступна також серія планшетів Enduro для застосування в роздрібній торгівлі, на складах і в промисловості.

У сучасному світі швидко видозмінюються робочі місця, й дедалі більше пристроїв мають використовуватися в польових умовах, де з ними поводяться більш недбало. Щоб забезпечити наших клієнтів надійним пристроєм для виконання робочих завдань, ми створили Enduro – нову лінію особливо міцних ноутбуків і планшетів.

Ендрю Чуан, генеральний менеджер підрозділу обчислень компанії Acer Inc.

Надійний ноутбук Acer Enduro N7

Acer Enduro N7 – надійний ноутбук, корпус якого зроблений з амортизуючих матеріалів, щоб забезпечити надійність, якої потребують працівники служб оперативного реагування, а також робітники сільського господарства та промисловості, перебуваючи на робочому місці. Сертифікований за стандартами MIL-810G та IP651, пристрій стійкий до падіння на найтвердішу поверхню й має водо- та пилонепроникний корпус. Завдяки таким показникам надійності ноутбук придатний для роботи в умовах як спеки, так і холоду, а його 14- дюймовий екран FHD із яскравістю 700 ніт забезпечує чудову видимість як у приміщеннях, так і поза їх межами. Для тих, у кого довгий робочий день, Enduro N7 обладнано двома акумуляторами: один із можливістю гарячої заміни, що забезпечує 10 годин роботи, а також вбудований мостовий акумулятор.

На додачу до фізичної стійкості в суворих умовах роботи модель Enduro N7 обладнано необхідними технологіями для продуктивної діяльності на сучасному робочому місці. Чотириядерний процесор Intel Core i5 8-го покоління забезпечує достатньо потужності для плавного переходу між різними програмами та одночасної роботи з багатьма завданнями. Enduro N7 також відзначається високим рівнем безпеки: довірений платформенний модуль (TPM) 2.0 на апаратному рівні перевіряє наявність ознак втручання під час запуску, а програмний пакет Acer Enduro Manageability Suite (AEMS) допомагає захистити пристрій, спрощуючи розгортання служб або налаштування системи на багатьох пристроях. Датчик сканування відбитків пальців підвищує безпеку входу до системи за допомогою технології Windows Hello.

Acer Enduro N7

Acer Enduro N7

Надійний ноутбук Acer Enduro N3

Acer Enduro N3 – потужний ноутбук, орієнтований на баланс між витривалістю й портативністю, що робить його ідеальним для користувачів, які переміщуються між кількома робочими майданчиками, – архітекторів, інспекторів проєктів, менеджерів подій, персоналу сільськогосподарського виробництва чи просто любителів активності на повітрі, які бажають записувати свої пригоди. Enduro N3 спеціально розрахований на стійкість до падіння та впливу води, отримав сертифікацію за стандартами MIL-STD 810G та IP533, але водночас вирізняється тонким і легким корпусом завтовшки всього 24,85 мм (0,98 дюйма) та вагою 1,985 кг (4,37 фунта). Проте його корпус має зміцнені кути, що забезпечують цілісність пристрою в разі падіння, дисплей захищено від води склом Corning Gorilla Glass, а для виведення тепла застосовується унікальний водостійкий вентилятор Aquafan.

Фізичний захист пристрою поєднується з захистом від кіберзагроз преміум-якості (дискретний довірений платформенний модуль, AEMS і захист жорстких дисків паролем). Завдяки такому набору засобів безпеки та керування виконується захист усієї роботи, виконаної протягом 13 годин роботи пристрою від акумулятора, що жодним чином не впливає на швидкодію ноутбука. Enduro N3 містить процесор Intel Core i7 10-го покоління і ОЗП DDR4 на 32 ГБ, що забезпечує надійну продуктивність, а також надає можливість вибору дискретної відеокарти NVIDIA GeForce MX230 і SSD-диска PCle NVMe 3-го покоління обсягом 512 ГБ, які знадобляться тим, хто планує особливо інтенсивне робоче навантаження.

Acer Enduro N3

Acer Enduro N3

Надійний планшет Acer Enduro T5

Acer Enduro T5 (ET510-51W) – надійний 10-дюймовий планшет на платформі Windows, що має зміцнений корпус і призначений для тривалої роботи в екстремальних умовах. Його акумулятор забезпечує безперебійну роботу пристрою протягом 10 годин2 і може бути замінений без шкоди для функціонування пристрою, а процесор Intel Core m3 7-го покоління гарантує ту потужність, якої потребують працівники сфери логістики та промисловості. Також пристрій підтримує сертифікацію MIL-STD 810G та IP65 і пакет AEMS. Для розширення функціональності та мобільності планшета Enduro T5 пропонуються такі аксесуари, як док- станції, ручки для транспортування, звичайні та 4-точкові плечові ремені, автомобільні зарядні пристрої та тримачі для автомобіля.

Acer Enduro T5

Acer Enduro T5

Надійні планшети Acer Enduro T1

Acer Enduro T1 (ET110-31W) – універсальний надійний 10-дюймовий планшет з ОС Windows, який може використовуватися як 10,1-дюймовий ноутбук (клавіатуру слід придбати окремо). Оскільки пристрій сертифіковано за стандартами MIL-STD 810G4 та IP54, а також оснащено процесором Intel Celeron і картою пам’яті eMMC на 64 ГБ, він ідеально придатний для роботи в дорозі. Із Enduro T1 також можна працювати в рукавицях.

Acer Enduro T1 (ET108-11A) – компактний і надійний 8-дюймовий планшет з ОС Android, розроблений спеціально для працівників роздрібної торгівлі із застосуванням інноваційних технологій, складів і промислових виробництв. Цей пристрій, сертифікований за стандартами MIL-STD 810G5 та IP54, також підтримує підключення додаткових аксесуарів і програмованих клавіш, завдяки яким його можна адаптувати до особливих умов роботи. Із Enduro T1 також можна працювати в рукавицях.

Acer Enduro T1

Acer Enduro T1

Ціни та наявність

Acer Enduro N3 надійде у країнах Європи, Близького Сходу й Африки – в червні з початковою ціною 999 євро, доступність та ціна в Україні буде анонсована додатково.

Читайте також

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5