Activision планує видати мобільну версію Overwatch

Під час останнього фінансового звіту Activision Blizzard голови компанії говорили про майбутні наміри розвиватись на ринку мобільних пристроїв. Мова зашла про те, щоби випускати свої франшизи на смартфони, а також поширювати вже випущені продукти у нових регіонах.

За словами президента Activision Роба Костича, Call of Duty: Mobile, реліз якої відбувся 1 жовтня 2019, за минулий рік завантажили вже більше 300 мільйонів разів. Ігрова подія на честь річниці гри, теж пройшла дуже успішно. Компанія сподівається, що надалі гра буде все ж такою прибутковою. Крім того, Call of Duty: Mobile зараз готують до випуску в Китаї.

Що стосується майбутнього зростання, ми все ще бачимо великий потенціал в Call of Duty: Mobile. Ми віримо, що Китай теж зробить значний внесок у наш загальний дохід від франшизи. Ми говорили, що гра вже затверджена і зараз перебуває на фінальній стадії тестування.

розповів Костич

Костич також розповів, що компанія хоче розповсюдити свої франшизи на мільярди мобільних пристроїв по всьому світі. Неймовірний успіх Call of Duty: Mobile дає велику можливість Activision Blizzard розвиватись у цьому напрямку далі, саме тому компанія вкладає великі кошти в те, аби перенести свої найпопулярніші франшизи на смартфони.

Зараз Activision Blizzard працюють над Diablo Immortal, мобільною грою, анонсованою ще в 2018 році. Розробкою гри займаються Blizzard в спів-праці з NetEase. Крім того, у Activision Blizzard є ігротворча студія King, яка займається розробкою мобільних ігор, а їхня Candy Crush Saga стала (вкотре) найпопулярнішою мобільною грою в США за останні місяці. Також улітку було анонсовано мобільну Crash Bandicoot: On the Run від тієї ж King.

Наразі лише один великий бренд Activision залишився без мобільної версії — Overwatch. Зважаючи на популярність гри, особливо на азіатському ринку, розробляти мобільну версію великого проекту — неабияк актуальне рішення. Тож є велика ймовірність, що наступного року (може навіть на BlizzcOnline) ми побачимо повноцінний анонс Overwatch Mobile.

Читайте також

Автори Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 розробляють рімейк Diablo II

Battle.net отримає редизайн вперше за 8 років

Косіть зомбі у Call of Duty безкоштовно цілий тиждень!

Call of Duty: Black Ops Cold War

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

WoW: Shadowlands стала найпродаванішою ПК-грою в історії

Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Call of Duty: Black Ops – Cold War продається гірше, ніж Assassin’s Creed Valhalla

Call of Duty: Warzone на Xbox Series X тепер видає 120 fps

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: