Activision вкрали вміст вірусного TikTok-відео для реклами і подали на творця до суду

Activision подала позов до федерального суду Каліфорнії, у якому звинуватила TikTok-блогера і відомого музичного критика Ентоні Фантано (Needletok або The Needle Drop) у «зловживанні законами про інтелектуальну власність». Це відбулося після того, як Ентоні, через використання вмісту його вірусного відео Too many Slice у рекламі кросівок Crash Bandicoot, яке він випустив ще у 2021 році, обурився і пригрозив судовим позовом компанії.

Все розпочалося з того, що Ентоні Фантано «висловив невдоволеність» тим, що його аудіосупровід використовується у рекламі. Адже ігровий гігант не тільки використав його інтелектуальну власність, а і порушив федеральні закони про товарні знаки, тому що присутність відомої людини, або її напрацювань, в ролику може розцінюватися глядачами як схвалення і підтримка рекламованого продукту.

У Activision заявляють, що блогер намірено підлаштував ситуацію так, щоб вимагати компенсацію у вигляді шестизначної суми за використання його аудіозапису. Він “навмисно і свідомо” відкрив доступ до цього запису, щоб всі користувачі платформи могли вільно його використовувати для своїх відео, що і було зроблено більше ніж 100 000 разів. А коли компанія з мільярдними статками вирішила додати його до своєї реклами, що також принесе значний прибуток, блогер чомусь запросив оплату за свою інтелектуальну власність.

Цей спір є типовим прикладом того, як закон про інтелектуальну власність може бути використаний особами для отримання несправедливих грошових платежів. Закон не дозволяє, і суд не повинен сприймати таку відверту нечесну гру.

прокоментували юристи Activision

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дорелізний стрім кампанії Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Activision розпланували ігри Call of Duty до 2027 року

Call of Duty

У Call of Duty з’явився ШІ для прослуховування голосових чатів

Call of Duty

Ігри Activision Blizzard поповнять колекцію Ubisoft+

ubisoft+

Hasbro хоче, щоб Activision повернула ігри про трансформерів. Бажано відразу в Game Pass

transformers

Суд відхилив апеляцію FTC, Microsoft майже досягнули мети

ms blizzard

Ґеймери “довели”, що Microsoft хоче позбутися PlayStation

Microsoft

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: