One Piece від Netflix ризикує повторити помилки Death Note i Cowboy Bebop

Netflix анонсував лайв-екшн адаптацію всесвітньо відомої манґи й аніме One Piece ще в 2020 році. З тих пір новин про стан шоу було відносно мало, але днями стрімінговий сервіс повідомив, що перший сезон вийде цього року. На жаль, поки без точної дати релізу.

Netflix також поділилися новим постером з Іньякі Ґодоєм у ролі Луффі, головного героя історії.

Додатково показали зображення з усіма п’ятьма головними героями історії, на якому зі спини можна побачити Таза Скайлар у ролі Санджі, Емілі Радд у ролі Намі, Іньякі Ґодоя в ролі Луффі, Ромеро Ґібсона в ролі Усоппа й Арату Макенью у ролі Зоро. На жаль, це поки що всі нові подробиці майбутньої адаптації.

Це вже не перший випадок, коли Netflix беруться за лайв-екшн адаптації відомих аніме. Death Note 2017 року став неймовірним розчаруванням не лише для фанатів оригінального твору, а й для пересічних глядачів. Творці фільму не захотіли притримуватися оригіналу, але, можливо, краще б вони це зробили, бо на тому ж IMDB оцінка Death Note складає 4,6 з 10. У 2021 році подібне повторилося й з Cowboy Bebop. Режисер оригінального аніме 1998 року Шінічіро Ватанабе, нещодавно прокоментував адаптацію від Netflix і розповів, що не зміг подивитися далі першої сцени, що, загалом, підсумовує всю адаптацію.

Death Note і Cowboy Bebop, безперечно, є неймовірно популярними творами по всьому світу, однак One Piece — це цілком інший рівень. Крім того, що як манґа, так і аніме, тримаються у топах переглядів і продажів понад 20 років, оригінальний матеріал ще й неймовірно довгий, тому не зовсім зрозуміло, як саме Netflix підходитимуть до адаптації. Якщо вони будуть робити все згідно з оригінальним матеріалом, то роботи тут буде непочатий край, якщо ж вони підуть своїм шляхом, то не факт, що не повториться історія Death Note.

У Netflix зараз вже й без того чималий каталог аніме, однак прав на трансляцію One Piece у них немає, на відміну від того ж Crunchyroll, де серіал завжди в топі за популярністю. За умови, що лайв-екшн адаптація буде успішною, стрімінговий сервіс зможе набрати трохи більше підписників з аніме спільноти, яким буде цікаво подивитися на улюблені твори у новій обгортці. Але от чи вийде у них це, чи повториться ситуація з попередніми адаптаціями, ми зможемо дізнатися тільки пізніше цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Helldivers 2 зняли з продажу в Steam у понад 170 країнах і повертають гроші всім охочим

Helldivers 2

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Як почати читати мангу

manga 02

Сюжет кіноадаптації аніме «Ванпанчмен» переписує співавтор «Ріка та Морті»

Ванпанчмен One Punch Man

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

Марґо Роббі стане продюсеркою екранізації The Sims

barbie

DISHONORED – ВІД УСПІХУ ДО ПРОВАЛУ | Чому померла ця серія? (Я – Тадаші)

дізонеред