Age of Empires IV продемонструють вже через місяць

Ще на початку року автори довгоочікуваної Age of Empires IV повідомили, що вони вийшли на фінальну стадію розробки. А також зазначили, що задоволені своєю роботою. Але вони дуже ретельно полірують гру перед виходом, тому що хочуть досягти максимальної якості, і на це потрібен час. Діляться новими кадрами вони з нами вкрай рідко, як і новою інформацією.

Скоро, схоже, це має змінитися. При чому, розкажуть свіжі новини не просто у соціальних мережах, чи у блозі на сайті. Ігротворці проведуть власну презентацію, цілком і повністю присвячену серії Age of Empires. Про це повідомляє журналіст та інсайдер Джефф Грабб, який вже неодноразово ділився завчасно цікавою інформацією про різні проекти. За його словами, цей захід транслюватимуть вже менше ніж за місяць, а саме 10 квітня. От тільки подробицями інсайдер з нами, на жаль, не поділився, але припустив, що там можуть показати прийдешню гру. Враховуючи, що Age of Empires IV тривалий час полірують, можна розраховувати як мінімум на те, що скоро оголосять її дату релізу.

Сподіватимемося, що  чутки підтвердяться, і фанати серії стратегій будуть справді задоволені побаченим та почутим на прийдешньому заході.

Читайте також

Розробники Age of Empires 4 задоволені своєю роботою

Дата релізу Cyberpunk 2077, перезапуск Fable, нова Battletoads — ось що покаже Microsoft на E3

E3

Доповнення для L.A. Noire та Max Payne 3 стали безкоштовними

Розпочинається бета-тестування xCloud на ПК та пристроях Apple

xCloud

У Call of Duty з’явиться чорнобильська “Дуга”

Call of Duty

Apex Legends вийде на мобільних телефонах

Apex Legends Mobile

“Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець” вийде в українському прокаті на день раніше, ніж у США

Анонсовано другий сезон аніме за мотивами Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: