Актор з оригінальної Black Ops розчарований кастом Cold War

Зовсім нещодавно Activison показали новий трейлер Call of Duty: Black Ops Cold War, де засвітився відомий за попередніми іграми серії персонаж — сержант Френк Вудс. Однак, вперше за весь час у нього змінився голос. Оригінальний актор, що озвучував Вудса, Джеймс С. Бернс, у відео висловив своє невдоволення тим, що цього разу його залишил поза грою. Однак не тільки Вудс заговорить по-іншому: нові голоси отримали й інші ключві пресонажі, такі як Алекс Мейсон та Джейсон Хадсон.

Джеймс відповідав на запитання прихильників на одній з трансляцій, коли зайшла мова про нову Call of Duty. Бернс висловив своє невдоволення та розчарування тим, що персонаж, якого він озвучував 11 років, отримає новий голос. Так, чоловік упевнений, що новий актор чудово зіграє роль, проте додав, що у нього самого є маса різноманітних речей а також багато досвіду, який він міг би вкласти у цю роль знову.

Я б чудово впорався [з роллю Вудса]. Я неймовірно розчарований, що не отримав цієї можливості. Це все.

розповів Бернс.

Джеймс С. Бернс озвучував сержанта Франка Вудса протягом 11 років. Він озвучив персонажа у Call of Duty: Black Ops, Black Ops 2, Black Ops 4 та Modern Warfare. Найбільш вагомою причиною для розчарування є те, що Black Ops Cold War є не перезапуском серії, а прямим продовженням. Події гри відбуватимуться між першими двома частинами Black Ops, а тому зміна акторів озвучування ключових персонажів не зовсім зрозуміла.

Читайте також

Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Новим адміндиректором Activision став колишній посіпака Трампа

Цьогорічна Call Of Duty повернеться до часів Другої світової війни

Call of Duty: WWII

Для CoD: Black Ops Cold War готують гору нового контенту

CoD: Black Ops Cold War

Cyberpunk 2077 стала найкращим цифровим релізом гри за весь час

Косіть зомбі у Call of Duty безкоштовно цілий тиждень!

Call of Duty: Black Ops Cold War

Не така холодна. Огляд Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops – Cold War продається гірше, ніж Assassin’s Creed Valhalla

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: