Активно. Продуктивно. Стиль життя з платформою Intel Evo

Автор: PlayUA @playua

Помічали, як змінюється наше життя? Ми все більше часу проводимо в дорозі, наша активність зростає і потребує відповідної продуктивності. Давайте поглянемо, у чому рішення на платформі Intel® Evo™ відповідають сучасним вимогам та наскільки вона розширює можливості користувача.

Платформа Intel® Evo™ знаменує собою вихід на ринок нових ноутбуків преміум-класу, що призначені для користувачів, які мають потребу в потужних та мобільних ПК. Особливо це стає актуальним у зв’язку із закінченням глобального локдауну та відкриттям кордонів.

Давайте уявимо, що ви активно користуєтесь лептопом. Вам необхідно завжди бути на зв’язку, і відстань перестає бути перепоною. Адже ви часто працюєте на виїзді — у офісі клієнтів чи партнерів, в коворкінгу, готелі, чи навіть в таксі, або ж літаку. Отже, вам стовідсотково потрібен такий ноутбук, що дозволить не думати про автономність, бути максимально продуктивним та мобільним. І в роботі, і в особистому житті.

Ноутбуки на платформі Intel® Evo™ саме такі. Їх конфігурації ретельно тестуються, налаштовуються і перевіряються відповідно чіткому критерію вимог, які, власне, активні користувачі ПК ставлять перед мобільним ПК.

Одна з ключових вимог — продуктивність. ПО має працювати швидко, завантаження тривати без затримки, а робота з декількома застосунками відбуватись без жодного «підвисання». Саме тому усі ноутбуки платформи працюють виключно на процесорах Intel® Core™ i5 чи i7 11-го покоління.

Ми звикли пробуджуватись миттєво і бути готовими до роботи одразу. Цього ж очікуємо і від ноутбуку. Миттєве пробудження мобільних ПК на Intel® Evo™ вражає — вихід з режиму сну менше ніж за секунду.

Та швидке пробудження втрачає свою перевагу без миттєвого підключення. Платформа Intel® Evo™ пропонує кращі у своєму класі можливості бездротового підключення завдяки технології Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) і наявності портів Thunderbolt™ 4.

Як щодо зображення і звуку? Ці характеристики підтримуються HD-камерою, програмним забезпеченням для шумозниження (в деяких варіантах конструкції) та високоякісними динаміками і мікрофонами.

Один з трендів останніх років — стрімке зростання відеоконтенту. Ми потребуємо можливості обробляти та редагувати відео, створювати відеоконтент для різного формату. Платформа Intel® Evo™ передбачає революційну графіку Intel® Iris® Xe для пришвидшення творчих робочих процесів, комфортної роботи з відеоредакторами.

Мобільність — основа мультизадачності. Тож активними користувачами лептопів важливо рухатись у своєму темпі, не прокладаючи шлях від розетки до розетки. Автономність ноутбуків на платформі Intel® Evo™ досягає 9 годин автономної роботи на пристроях з розширенням FullHD.

Звісно, живлення не може бути нескінченним. Та ми очікуємо, що час заряджання ноутбуку буде максимально коротким. Функція швидкої зарядки мобільних ПК Intel® Evo™ дозволяє отримати від 4-х годин автономної роботи після 30-ти хвилинної підзарядки в ноутбуках з розширенням FullHD.

Давайте поглянемо на переваги, змоделювавши реальний день активного користувача ПК в дорозі.

Прокидаючись зранку, ми перш за все перевіряємо месенджери, повідомлення та пошту, заходимо у соцмережі, читаємо новини. У нас попереду багато роботи та ми раді, що наш потужній і швидкий ноутбук дозволяє все встигнути і все зробити вчасно.

Перебуваючи в дорозі, ми поспішаємо на зустріч, миттєво розпочавши її з підняття екрану. Адже пам’ятаємо про пробудження менш ніж за секунду. А за допомогою технології Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) доєднатись до конференції у будь якому куточку світу не складе жодних труднощів.

Повернувшись додому, ми хочемо насолодитись переглядом серіалу чи поспілкуватись зі знайомими. Але один сусід продовжує ремонт, а інший саме в цей день подарував доньці песика. Жодних проблем із шумом — програмне забезпечення для шумозниження вирішує проблему з моменту увімкнення ноутбуку. А високоякісні динаміки і зображення роблять перегляд максимально комфортним.

Якщо ж для нас постала необхідність терміново завершити складний проект, завдяки портам Thunderbolt™ 4 можна підключитись до периферійних пристроїв, наприклад моніторів чи принтерів, за допомогою одного кабелю.

Остання задача — створити презентацію з інтегрованим зображенням та відео. Процесори Intel® Core™ 11-го покоління з графікою Intel® Iris® Xe дозволяють нам зробити це швидко, зручно і безпечно.

Наостанок, завдяки значній автономності, навіть після повного дня роботи ми встигаємо побажати у відеочаті доброї ночі коханим, що в даний момент на відстані від нас.

Отже, якщо ви хочете бути мобільним і продуктивним, максимально зосередити свою увагу на робочих завданнях — ноутбуки на платформі Intel® Evo™ допоможуть вам у цьому. Отримуючи виключні можливості де б ви не знаходились.

Останні статті

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Автор: Віталій Тарнавський

Кошмари, яких ви так боїтеся… Враження від Little Nightmares II

Автор: PlayUA

Little Nightmares II

Огляд артбука Art of Star Wars: The Mandalorian

Автор: PlayUA

Art of Star Wars: The Mandalorian (Season One)

5 ігор, з якими варто ознайомитися завдяки підписці EA Play

Автор: Сергій Мельник

EA Play

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Автор: Віталій Тарнавський

ТОП-5 ігор для iPhone 12 з вражаючим ґеймплеєм

Автор: PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: